Zakłady bukmacherskie Betclic

Betclic to w tej chwili zakłady bukmacherskie cieszące się ogromną popularnością w całej Europie. Również w Polsce bukmacher cieszy się coraz większym uznaniem wśród typerów. Mało kto o tym wie, ale historia tej bardzo popularnej firmy rozpoczęła się już w 2005 roku. Założył ją Francuz Nicolas Beraud razem ze swoim współpracownikiem. Zakładając ją, mężczyzna z pewnością nie spodziewał się, że odniesie tak spektakularny sukces. Początkowo kapitał zakładowy firmy wynosił 3 miliony euro. Dzięki ogromnej ilości grających użytkowników i popularności, Nicolas otrzymał od inwestora propozycję sprzedaży 75% swoich udziałów. Oczywiście zgodził się, ponieważ otrzymał za to ogromną, astronomiczną wręcz kwotę… 50 milionów euro. Dzięki inwestorowi Betclic ruszył jeszcze bardziej do przodu i z ogromnymi sukcesami podbija kolejne rynki.

betclic polska licencja
Legalny bukmacher Betclic – Oferta zakładów, promocje i darmowe bonusy

Betclic oferta zakładów w Polsce

Jakiś czas temu w naszym kraju Betclic również był dobrze znany wśród typerów. Gracze podkreślali, że jego oferta jest bardzo atrakcyjna. Zmieniło się to jednak po znowelizowaniu ustawy antyhazardowej – miało to miejsce w 2017 roku. Betclic nie chciał zgodzić się na dostosowanie się do tych przepisów, więc przestał świadczyć usługi w sposób legalny dla polskich użytkowników.

Na szczęście, spółka-matka Betclic rok później podjęła starania mające na celu przywrócenie tej ważnej dla graczy marki w naszym kraju. Udało się – 26 września dzięki BEM Operations Limited Betclic powrócił na polski rynek i znów może w pełni legalnie oferować graczom zakłady. 

W poniższym artykule opisujemy najważniejsze elementy oferty tego bukmachera. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Betclic – opis oferty bukmachera

Betclic to bukmacher, który podobnie jak pozostali główni gracze na rynku bukmacherskim, ma dwa rodzaje ofert – dedykowane nowym oraz stałym graczom. W przypadku Betclic ta druga z wymienionych ofert jest znacznie bardziej rozbudowana, przez co Betclic ma znacznie większe trudności w pozyskiwaniu nowych graczy w porównaniu do marek takich jak Fortuna czy STS. Sprawdźmy zatem, co legalny bukmacher Betclic ma dla nowo zarejestrowanych użytkowników.

sts darmowy bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Betclic – bonusy dla nowych użytkowników

Główna oferta promocyjna kierowana do nowych użytkowników Betclic to Cashback 200 złotych. Polega ona na tym, że nowy gracz ma prawo do zagrania kuponu na 200 złotych bez żadnych konsekwencji. Oznacza to, że nawet jeśli ten zakład okaże się przegrany, gracz z powrotem otrzyma pieniądze na swoje konto u bukmachera.

Doświadczeni gracze przyznają, że ta oferta Betclic jest niezbyt atrakcyjna. Zakłady bukmacherskie Betclic z całą pewnością powinny popracować nad jej dopracowaniem tak, aby w bardziej efektywny sposób zachęcała ona graczy do założenia tam konta. 

Promocje w Betclic dla stałych użytkowników

W kwestii promocji dla stałych użytkowników Betclic ma ofertę, która w niczym nie odbiega od tej, którą proponują pozostali bukmacherzy. Główną promocją tego typu są Lepsze Kursy – jej zasady są banalnie proste. Oznacza to, że każdego dnia bukmacher na swojej witrynie internetowej zamieszcza listę zakładów objętych podwyższonym kursem. Jest to promocja, która zbiera same pozytywne opinie wśród graczy. I nic dziwnego – dzięki niej można w bardzo łatwy sposób pomnożyć swoje wygrane w Betclic. 

Zaproś znajomego i zgarnij darmową kasę

Kolejna propozycja dla stałych graczy to Zaproś Znajomego. Również ona jest bardzo prosta, a do tego można dzięki niej zgarnąć ekstra kasę. Wystarczy, że zaprosimy do gry znajomego, a na nasze konto w Betclic może trafić nawet 100 złotych. Prawda, że jest to bardzo atrakcyjna oferta? Istnieje jednak jeden poważny mankament tej oferty. Nie wiąże się ona z żadnym bonusem dla nowo zarejestrowanego użytkownika. 

Multi +

Multi + to kolejna promocja, z której mogą korzystać stali gracze w Betclic. Jest ona skierowana przede wszystkim do użytkowników, którzy zajmują się obstawianiem zakładów akumulacyjnych, czyli popularnych akumulatorów. Dzięki niej można zwiększyć swoją wygraną nawet od 5 do 100% wartości kuponu!

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button