Zakład bez ryzyka, czyli bonus bukmacherski cashback

Zakład bez ryzyka to jeden z najbardziej popularnych bonusów bukmacherskich. Nazywany jest także bonusem typu cashback. Gracze cenią sobie ten bonus i bukmacherów, którzy go oferują. Zakład bez ryzyka daje bowiem niepowtarzalną okazję na postawienie zakładu, nie obawiając się utraty pieniędzy. Nowi gracze chętnie zakładają konta u bukmacherów, którzy uwzględniają cashback w bonusach powitalnych. 

Co to jest cashback? Na czym polega zakład bez ryzyka? 

Cashback to inaczej bonus bez ryzyka. Nazwa tego bonusu bukmacherskiego w dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza zwrot pieniędzy. Bonus cashback gwarantuje graczom zwrot środków za przegrany zakład. Bukmacher zwraca postawioną stawkę, a gracz nic przy tym nie traci. W zależności od regulaminu promocji środki w ramach bonusu cashback otrzymuje się na konto bonusowe lub depozytowe. 

Jak odebrać bonus cashback? Co zrobić, by dostać zakład bez ryzyka? 

Bukmacherzy często uwzględniają bonus cashback, czyli zakład bez ryzyka, w swoich ofertach powitalnych dla nowych graczy. Bonusy powitalne może odebrać każdy gracz tuż po zarejestrowaniu się w serwisie bukmacherskim. Bonusy na start zazwyczaj są zestawem różnego rodzaju promocji, więc poza cashback`iem możesz liczyć na dodatkowe promocje. W przypadku odbioru bonusu na start należy pamiętać, by potwierdzić zgodę na otrzymanie promocji podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Pamiętaj, że wielu bukmacherów udostępnia dedykowane kody promocyjne, które mają za zadanie zwiększyć wartość maksymalną bonusu powitalnego. Zwykle taki kod podaje się podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego. 

Regulamin promocji zakład bez ryzyka 

Jeżeli zależy Ci na otrzymaniu zakładu bez ryzyka, możesz na wszelki wypadek sprawdzić regulamin promocji. Zdarza się, że bukmacherzy wyznaczają dolny i górny limit pierwszej wpłaty, potrzebny do odblokowania bonusu. Jeśli gracz nie dotrzyma warunków promocji, nie otrzyma bonusu. Ponadto promocje typu cashback są również oferowane jako promocja czasowa z okazji ważnych wydarzeń ze świata sportu. Odbiór bonusu jest wówczas bardzo prosty, wystarczy podążać za ustaleniami bukmachera w regulaminie.

Jaki jest najlepszy bonus cashback? 

Na tę chwilę wielu legalnych bukmacherów oferuje zakład bez ryzyka. Szczegóły ich promocji znajdziesz na stronach internetowych bukmacherów. Sprawdzając oferty promocyjne poszczególnych zakładów bukmacherskich, szybko zrozumiesz, że każdy bonus jest inny. Bukmacherzy oferują inne wartości promocji, wymagają różnych warunków obrotu bonusem, czy też zasad jego odbioru. Jak wybrać najlepszy cashback? Czy zawsze najwyższy cashback oznacza “najlepszy”? 

Co należy wziąć pod uwagę w ocenie promocji? 

  • wartość bonusu cashback,
  • wymaganą liczbę obrotu środkami bonusowymi,
  • minimalny kurs zakładu (pojedynczy lub łączny),
  • potrzebną liczbę zdarzeń na kuponie,
  • wyznaczony termin na wykonanie obrotu bonusem.

Czy warto skorzystać z cashback?

Cashback, czyli inaczej zakład bez ryzyka, to bardzo atrakcyjny bonus. Korzystają z niego zarówno doświadczeni gracze, jak i początkujący. Z bonusem cashback możemy odważyć się na nieco bardziej ryzykowny kupon, nic przy tym nie tracąc. Cashback to taki rodzaj bonusu, dzięki któremu możesz tylko zyskać. Pamiętajmy jednak, że zwracana stawka bonusu zostanie pomniejszona o obowiązujący podatek od gier, który na tę chwilę wynosi 12%. 

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button