Wygrywanie na typach bukmacherskich – jak to zrobić?

Gra na zakładach bukmacherskich może być dla wielu bardzo opłacalna, jednakże nie da się ukryć, że na zakładach można wygrać sporo, ale również i sporo stracić. Dlatego też, jak zacząć obstawiać typy sportowe – i jednocześnie na tym zarabiać?

Wygrywanie na typach bukmacherskich – jak to zrobić?

Od czego powinniśmy zacząć?

Aby wygrać z firmą bukmacherską, trzeba iść non-stop naprzód, bo bez tego nie będziemy w stanie zarobić na tych zakładach, na które mamy ochotę. Jeśli nie rozwiniemy się odpowiednio w tym kierunku, nie będziemy w stanie ogarnąć wymagań, które przed nami stawia wygrana, przez co zostaniemy w tyle. Jeśli chodzi o fundusze, które otrzymujemy od firmy bukmacherskiej, możemy je wykorzystać na szkolenie (chociaż możemy również skorzystać czytając przewodnik po zakładach). Ale na przykład książki, które wyjaśniają strategie stosowane przez daną drużynę sportową (lub e-sportową), mogą być dla nas bardzo pomocne, ponieważ jak wiesz, doświadczenie bez samej wiedzy jest znacznie mniej wartościowe niż jej posiadanie. Dlatego warto mieć w głowie pomysł na to, jak możemy obstawiać typy sportowe.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Wybierz legalnego bukmachera

To jest to coś, co powinniśmy rozważyć zawsze jako drugie, ponieważ jeśli dana firma będzie nielegalna, bądź nieuczciwa, to jak wiadomo ,,karma wraca” i może nas to bardzo zaboleć. I nie mówimy tylko o portfelu, przecież więzienie nie jest zbyt fajnym miejscem, prawda? Ok, ale wracając do tematu. W naszym kraju / regionie możesz skorzystać z usług licencjonowanych podmiotów posiadających odpowiednie pozwolenia Ministerstwa Finansów. Jedynym wyborem dla polskich graczy jest legalny bukmacher, gdyż w 2017 roku zmieniono prawo. Po wybraniu firmy bukmacherskiej musisz zastanowić się, czy skorzystać z usług naziemnej firmy bukmacherskiej, czy też wolimy zakłady internetowe. Zaletą tego ostatniego jest to, że jest czynny 24 godziny na dobę, ale zanim pokładamy w nim nadzieje, powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność oraz wszelkie wydarzenia i dyscyplinę.

Warto jest obstawiać ,,pewniaki”

Początkujący zawsze stawiają na tak zwany „pewny zakład”. Co masz na myśli mówiąc „pewny”? Cóż, to są zakłady, których nie można przegrać. Oczywiście z jednej strony wszystko w porządku – eksperci od nowych umiejętności uczą się stawiać zakłady, ale musimy pamiętać, że jeśli chcemy wygrać „duże sumy pieniędzy”, musimy być przygotowani na ryzyko (aspekty finansowe i emocjonalne) związane z zakładami . Najlepszym „rozwiązaniem” do rozwiązywania takich problemów jest przygotowanie planu zakładów na początku typowania z bukmacherem. Warto skorzystać z wiedzy na temat, na który chcemy postawić (oczywiście o ile taką wiedzę posiadamy), podstawą obstawiania jest również zrozumienie zasad ustalania kursu przez buka. Dużą zaletą (nawet dla początkujących) jest również uwzględnienie obliczeń prawdopodobieństwa. Ponieważ cała analiza zakładu opiera się na fakcie, że obliczenia te są wykonywane – jeśli zrobimy to poprawnie, zyskamy większą przewagę niż buk.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button