W Totalbet freebet o wartości 25 PLN

Nowy legalny bukmacher na Polskim rynku, marka Totalbet próbuje ściągnąć do siebie jak najwięcej klientów, nowych, którzy dopiero próbują swoich sił w bukmacherce i dla nich to pierwszy bukmacher, ale również chcą przyciągnąć graczy od innych konkurencyjnych bukmacherów.

freebet totalbet
Darmowy zakład od bukmachera Totalbet

Legalny bukmacher Totalbet

Dla wielu graczy darmowy zakład, o obojętnie jakiej warto to dobry początek współpracy z firmą bukmacherską. Przyjemnie zacząć grę u bukmachera jeszcze przed wpłatą własnych pieniędzy, bo właśnie tak jest w Totalbet, zaraz po rejestracji otrzymujesz darmowy zakład (freebet) o wartości 25 PLN.

Kolejną świetną informacją,  także nowością w zakładach bukmacherskich jest to, że w Totabet możesz założyć konto tymczasowe. Co to takiego? otóż wystarczy podać podstawowe dane żeby móc obstawiać w zakładach sportowych, wcześniej trzeba było przejść przez weryfikację, która trwała nawet 2 dni.

Teraz taką weryfikację można wykonać później, na przykład wypłatą pieniędzy na swoje konto bankowe. Dzięki temu nie musisz się stresować i czekać kiedy w końcu zweryfikują konto i będzie można typować.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button