W których dyscyplinach warto stawiać na Polaków?

W których dyscyplinach warto stawiać na Polaków?

Kiedy oglądasz niektóre dyscypliny, to od razu poprawia Ci się humor? Wszystko dlatego, że Polacy osiągają w nich bardzo duże sukcesy? Jakie sporty są naszą domeną? W których dyscyplinach Polacy generalnie bardzo rzadko zawodzą? O tym dowiesz się, jeśli od deski do deski przeczytasz nasz tekst.

Siatkówka mężczyzn

To nasz sport narodowy. Nieprzypadkowo. W końcu męska kadra gra od lat… jak z nut. W 2014 roku zostaliśmy mistrzami Świata. Ten sukces został powtórzony cztery lata później. W 2022 roku Biało-czerwoni także byli faworytami do złota. Z jednej strony Polacy są cały czas potęgą. Dodatkowo mamy znakomitego szkoleniowca Nikolę Grbicia. Nie można zapominać o tym, że turniej był zaś rozgrywany na polskich obiektach. Nasi siatkarze generalnie nie zawiedli, ponieważ awansowali aż do wielkiego finału. Tam niestety przegrali z Włochami 1:3. Po raz kolejny potwierdziło się jednak to, że Polacy są bardzo mocni. Co więcej, nie zapowiada się, by w najbliższych latach ta sprawa miała ulec zmianie. Dlatego eksperci często doradzając typy na dziś, jutro itd. wskazują, że warto grać właśnie na reprezentantów Polski. Wczoraj zakończyły się Mistrzostwa Europy do lat 20. W finale ponownie spotkali się kadrowicze Polski i Włoch. Italia znowu była lepsza. Tym razem nasi rywale triumfowali 3:2. To jednak kolejny dowód na to, że siatkówka męska ma się w naszym kraju bardzo dobrze.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Rzut młotem

Chcesz obstawiać na Polaków w firmach bukmacherskich? Warto zaznaczyć, że nasi świetnie radzą sobie właśnie w tej dyscyplinie. Absolutną królową jest Anita Włodarczyk. Polka wygrała w rzucie młotem dosłownie wszystko. Co ważne, Anita Włodarczyk nie zamierza się zatrzymywać. Polka szykuje się bowiem do Igrzysk Olimpijskich, które za dwa lata odbędą się w Paryżu. Ostatnio bardzo dobrze (w czasie IO w Tokio) spisała się także Malwina Kopron. Panowie również radzą sobie genialnie. Z tego względu najlepszy bukmacher w Polsce najczęściej wystawia na nich relatywnie najniższe kursy. To oczywiście oznacza, że Paweł Fajdek oraz Wojciech Nowicki są faworytami konkretnych konkursów. Warto dodać, że na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio lepszy był ten drugi. Paweł Fajdek zrewanżował się na Mistrzostwach Świata. Z kolei Wojciech Nowicki wygrał w niedawno rozgrywanych Mistrzostwach Europy w Berlinie. W tym momencie nasi zawodnicy nie mają zbyt wielu konkurentów do złota. Mamy nadzieję, że zarówno Wojciech Nowicki, jak i Paweł Fajdek utrzymają formę aż do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Tenis ziemny i żużel

Znakomicie na międzynarodowych kortach poczyna sobie Iga Świątek. Zdecydowana liderka rankingu WTA wygrała w tym roku m.in. French Open i US Open. Coraz lepiej gra także Hubert Hurkacz, którzy jest tuż za ścisłą czołówką. W tym momencie Polak znajduje się na dziesiątym miejscu w rankingu ATP. Powodów do zadowolenia regularnie dostarczają nam żużlowcy. Ostatnio po raz kolejny mistrzem Świata został Bartosz Zmarzlik. Jeśli zatem ktoś to obstawił w firmach bukmacherskich, to uzyskał odpowiedni dla siebie wynik.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button