Top 3 najlepszych bukmacherskich aplikacji mobilnych w 2020

Rok 2020 to czas wielkich zmian, niekoniecznie dobrych. Naturalnie aktualnie trwa epidemia koronawirusa, która sprawiła, że ludzie praktycznie zostali uwięzieni w domach, po to aby się nie zarazić. Dlatego też, gra w stacjonarnych zakładach bukmacherskich nie wchodzi w grę, podczas gdy aplikacje mobilne kwitną. Dlatego też, dziś przedstawimy wam najlepsze aplikacje mobilne 2020 roku!

Top 3 najlepszych bukmacherskich aplikacji mobilnych w 2020

Największe zalety aplikacji od bukmacherów

Otóż zanim zaczniemy nasz ranking, wypadałoby najpierw uargumentować, dlaczego to właśnie aplikacje mobilne biją rekordy popularności w trakcie pandemii. Dlatego też ich zalety przedstawiamy wam poniżej :

Możliwość gry z domu – To chyba największa ich zaleta podczas takich sytuacji, jak kwarantanna w naszym kraju.

–  Transmisje na żywo – Mobilne wersje stron w internecie rzadko kiedy umożliwiają oglądanie transmisji meczów online na żywo. Aplikacje za to posiadają takie funkcje, dzięki czemu bezpośrednią relację z danego wydarzenia sportowego mamy pod ręką, bez potrzeby szukania transmisji po niepewnych stronach internetowych.

Promocje – Większość legalnych bukmacherów oferuje dodatkowe bonusy za samo zainstalowanie aplikacji i dokonanie pierwszej wpłaty za jej pomocą. Nie są to duże kwoty, ale jak wiadomo nie od dziś, lepiej je mieć niż je chcieć, dlatego też choćby dla tego warto zainstalować mobilną aplikację bukmachera.

Dostęp do wszystkich funkcji – przez aplikację mobilną możemy obstawiać zakłady, sprawdzać statystyki, wpłacać i wypłacać pieniądze z naszego konta.

Łatwa obsługa – Po kliknięciu w ikonkę aplikacji zostajemy od razu zalogowani (o ile już wprowadziliśmy nasze dane wcześniej) i możemy niezwłocznie rozpocząć obstawianie. Pozwala to nam na szybkie obstawianie meczów, sprawdzanie statystyk itd.

Co więcej, aplikacje oferują także szereg specjalnych funkcji dostępnych tylko za ich pośrednictwem, jak np. powiadomienie o zamknięciu kuponu lub też wibracja w momencie, gdy w interesującym nas meczu padnie gol. Przy stronach internetowych niestety nie mamy tych możliwości, na dodatek jesteśmy zmuszeni siedzieć przy ekranie, podczas gdy jeśli mamy przy sobie smartfona, możemy udać się praktycznie wszędzie – o ile wciąż mamy zasięg.

Top 3 aplikacji mobilnych od bukmacherów

1. Aplikacja bukmacherska STS –  Sama aplikacja mobilna jest atrakcyjna, dobrze wykonana i pozwala na swobodne obstawianie. Wszystko działa bardzo szybko, a w dodatku mamy dostęp do wielu atrakcyjnych funkcji, które ułatwią nam stawianie kuponów.

2. Aplikacja mobilna od bukmachera Fortuna – aplikacja od tego legalnego bukmachera Fortuna pozwala nam skorzystać z dziesiątek dodatkowych opcji i funkcjonalności. Zdarza się jednak czasem, że zawiesza się i nie odpowiada, ale takie momenty są rzadkością. Aplikację Fortuny pobrać można z oficjalnej strony bukmachera pod adresem www.efortuna.pl.

3. Aplikacja od Betclicaplikacja mobilna betclic jest czytelna, działa szybko i oferuje dostęp do najważniejszych funkcji, a także wielu innych przydatnych opcji. Z pozycji telefonu uzyskujemy dostęp do tego, co niezbędne. Aplikację mobilną Betclic pobierzemy ze strony www.betclic.pl.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button