Superbet zakłady bukmacherskie w internecie

Superbet to rumuński zakład bukmacherski, który w 2017 roku uzyskał koncesję na prowadzenie działalności naziemnej na terenie Polski. Firma, której kapitał finansowy wynosi ok. 2 mln zł, charakteryzuje się dynamicznie rozwijającą się polityką marketingową oraz systemem biznesowym. Do końca 2018 roku na terenie Polski bukmacher Superbet posiadał ok. 60 punktów stacjonarnych oferujących zawieranie zakładów wzajemnych. Dodatkową promocją firmy jest zaangażowanie Jerzego Dudka w roli ambasadora bukmachera Superbet na terenie Polski. Obecnie gracze mają do dyspozycji polskojęzyczną stronę internetową, która umożliwia generowanie kuponów gotowych do realizacji w punktach stacjonarnych.

bukmacher superbet
Zakłady bukmacherskie Superbet – bonusy, opinie, oferta zakładów online

Oferta bukmachera Superbet.pl

Bukmacher superbet.pl posiada w swojej ofercie najpopularniejsze dyscypliny sportowe, tj. piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, futbol amerykański czy boks. Dużym atutem oferty jest możliwości zawierania zakładów live w punktach stacjonarnych. Gracze mogą zawierać zakłady prematch (tzn. przedmeczowe), m.in. pojedyncze, akumulacyjne, systemowe oraz specjalne.

Istnieje również możliwość gry na żywo bezpośrednio w punktach naziemnych Superbet. Strona internetowa bukmachera charakteryzuje się przejrzystością, stabilnością oraz płynnym działaniem. Gracz nie ma możliwości rejestracji w serwisie online Superbet. Strona internetowa firmy pełni funkcję pośredniczącą pomiędzy graczem a punktem naziemnym, w którym klienci mogą zawierać wcześniej wygenerowane na stronie www kupony. W ofercie Superbet znajdują się zakłady wirtualne na żużel oraz wyścigi chartów.

sts darmowy bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje bukmacherskie Superbet

Zakład bukmacherski Superbet wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje w swojej ofercie urozmaicone promocje i bonusy. Obecnie gracze mają do dyspozycji następującą ofertę promocyjną:

  • zakłady specjalne – codziennie oferowane są wydarzenia z wyższymi kursami oraz zakłady specjalne na najpopularniejsze wydarzenia sportowe.
  • super szansa – promocja umożliwiająca wygraną gracza z jednym błędnie wytypowanym rezultatem.
  • super bonus – możliwość uzyskania do 150% bonusa. Oferta dotyczy kuponów, na których znajduje się 5 spotkań. Każdy kolejny trafnie wytypowany wynik spotkania to 5% bonusu. W przypadku obstawienia 35 spotkań gracz ma możliwość uzyskania maksymalnego bonusa wynoszącego 150%.
  • super mecz – wysokie kursy na wybrane mecze.
  • super extra – najwyższe kursy na rynku na tzw. „pewniaków”.
  • super 6 – typowanie wyniku po minimalnym kursie 2.8 do kursu bliskiego 500.

Superbet bukmacherem online w Polsce

Bukmacher Superbet to funkcjonalne zakłady bukmacherskie stacjonarnie i online. Punkty stacjonarne wyposażone są m.in. w duże monitory, na których można śledzić opis graficzny, relację na żywo lub transmisję telewizyjną wydarzeń sportowych.

Dodatkowym atutem punktów naziemnych jest wykwalifikowana obsługa oferująca pomoc przy zawieraniu zakładów zwykłych, specjalnych czy wirtualnych. Pomimo braku możliwości zawierania zakładów online, bukmacher cieszy się coraz większą popularnością graczy.

W 2020 roku bukmacher Superbet wystartuje ze swoją stroną internetową i będzie można nareszcie obstawiać zakłady bukmacherskie online w Superbet. Póki co nie wiadomo jakie bonusy i promocje szykuje Superbet w Polsce, mamy nadzieję że kod promocyjny w Superbet będzie gwarantować dodatkowe korzyści dla klientów tego wielkiego bukmachera.

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button