Sposoby na opłacenie swojego konta u bukmachera

W chwili obecnej zakłady bukmacherskie to coraz szersza dyscyplina, która zdobywa coraz większe grono zwolenników. Nie bez powodu – dla wielu osób jest to sposób na pasjonującą rozrywkę, a dla jeszcze innych sposób na pokaźny zarobek. Wiele osób w ostatnim czasie decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Niedoświadczeni typerzy nie zawsze wiedzą jednak, w jaki sposób odnaleźć się na „głębokiej wodzie”. W poniższym artykule tłumaczymy jedną z najistotniejszych kwestii dla najmniej doświadczonych graczy, bowiem przedstawiamy formy płatności u polskich legalnych bukmacherów online.

metody płatności bukmacherskich
Jak wpłacać pieniądze do legalnego w Polsce bukmachera?

Sytuacja na polskim rynku zakładów bukmacherskich

W tej chwili w Polsce funkcjonuje aż kilkunastu firm bukmacherskich. Warto dodać, że wszystkie funkcjonują one w sposób legalny. Warto w tym miejscu nadmienić, że od 2017 roku znacząco zmieniły się przepisy dotyczące legalnego funkcjonowania bukmacherów. Od tej pory legalnymi bukmacherami są firmy, którym udało się uzyskać od Ministerstwa Finansów specjalną licencję. Dzięki tej licencji firmy mogą bez żadnych przeszkód funkcjonować w Polsce. 

Aż dwanaście spośród tych dziewięciu bukmacherów oprócz punktów stacjonarnych świadczy również swoje usługi za pośrednictwem internetu. Należy jednak uważać, bo niektóre firmy, takie jak na przykład rumuński bukmacher Superbet, posiada swoją stronę, jednak pełni ona wyłącznie rolę informacyjną. Wynika to z tego, że ten bukmacher nie posiada licencji pozwalającej mu na legalne świadczenie swoich usług za pośrednictwem internetu – może on wyłącznie prowadzić swoje punkty stacjonarne. 

Wśród bukmacherów, którzy mogą prowadzić usługi bukmacherskie w internecie w sposób całkowicie legalny, można wymienić bukmachera Fortuna, STS, ForBET, LV BET, eToto, Betclic, Totolotek czy Milenium. Zatem jak wpłacić swoje pieniądze na konto bukmacherskie?

Betfan kod promocyjny
Bukmacher Betfan – kod promocyjny na bonus

Opłać konto bukmacherskie kartą debetową lub kredytową

W tej chwili największą popularnością cieszą się płatności u bukmachera, które można zrealizować za pomocą karty debetowej na której trzymamy swoje oszczędności bądź kredytowej. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród osób początkujących jak i zaawansowanych. Wśród powodów, dla których decyduje się na takie płatności tak duża liczba osób, wymienia się fakt, że płatności kartą debetową są w 100% darmowe – oznacza to, że jeśli w ten sposób opłacimy swoje konto bukmacherskie, z naszego konta bankowego nie zostaną pobrane żadne dodatkowe opłaty czy prowizje.

Kolejnym atutem tego rozwiązania jest fakt, że płatności realizowane w ten sposób są niezwykle szybko – najczęściej już kilka minut po wysłaniu przelewu środki znajdują się na naszym koncie bukmacherskim. Oprócz tego, płatności tego typu są bardzo bezpieczne – nie istnieje zagrożenie, że ktoś ukradnie nasze dane osobowe czy hasła do bankowości internetowej.

Jakie informacje musimy przekazać realizując płatność z wykorzystaniem karty debetowej lub kredytowej? Osoby, które często robią zakupy przez internet, nie będą z tym miały jakichkolwiek problemów. Wszystko przebiega bardzo podobnie. Musimy podać imię i nazwisko posiadacza karty, numer tej karty kredytowej oraz kod CVC. Kod CVC to specjalny kod, który zlokalizowany jest na drugiej stronie naszego plastikowego dokumentu. Jest to kod, bez którego nie można wykonać żadnej transakcji płatniczej. 

Płatności kartą debetową i kredytową są bardzo szeroko dostępne – w zasadzie prawie wszyscy polscy legalni bukmacherzy online umożliwiają swoim typerom na dofinansowanie swojego konta bukmacherskiego w ten sposób. Jedynymi bukmacherami, którzy nie mają w swojej ofercie tej metody płatności, są Milenium oraz eToto. Na szczęście, coraz większa liczba polskich legalnych bukmacherów online czyni kroki, aby poszerzać ilość metod płatności. Być może już wkrótce płatności kartą kredytową i debetową pojawią się również u tych dwóch wyżej wspomnianych legalnych bukmacherów.

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button