Porady dla początkujących na zakłady bukmacherskie

Wielu z nas dopiero zaczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi i z pewnością zastanawiacie się od czego zacząć grę i w jaki sposób grać aby nie przegrać pieniędzy. O tym opowiemy poniżej!

Gdzie lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?
Porady dla początkujących na zakłady bukmacherskie

Zacznij od wyboru legalnego bukmachera

Na samym starcie wybór legalnego bukmachera byłby dobrym pomysłem z tego względu, że bez odpowiedniej firmy nie będziemy mogli zacząć grać. Ważne jest aby to był legalny bukmacher, ponieważ grając u innego możemy jedynie nabawić się kłopotów. Wracając. Wybór legalnego bukmachera nie będzie taki trudny, gdyż na Polskim rynku bukmacherów mamy olbrzymi wybór. W tych czasach bukmacherów na rynku jest naprawdę wielu, a to dla szukających oznacza bardzo dobrą wiadomość, ponieważ duży wybór równa się wiele udogodnień. Bukmacherzy starają się przyciągnąć do siebie jak największą liczbę klientów i tym samym dają mnóstwo promocji, bonusów, lepsze kursy, a także możliwość obstawiania sportów o których nawet nie mieliśmy pojęcia że istnieją. Także swój start w typowaniu zacznij od poszukiwania odpowiedniego dla siebie bukmachera. Porównaj sobie każdego z nim pod względem ofert, bonusów i kursów i ostatecznie wybierz tego najlepszego.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Typowany sport ma znaczenie

Po wyborze odpowiedniego buka nadszedł moment wyboru sportu którego chcemy obstawiać. Najlepszym rozwiązaniem na to jest zaczęcie obstawiania od sportów, które nas najbardziej interesują i z którymi mamy, bądź mieliśmy styczność. Obstawianie na przykład piłki ręcznej gdzie nie mieliśmy z nią nigdy nic wspólnego i nie było żadnego zainteresowania z naszej strony tym sportem, praktycznie na pewno przyniesie Ci porażkę. Jeśli interesujesz się piłką nożną to przy tym sporcie na razie pozostań, aż do momentu gdy rozwiniesz się na zakładach bukmacherskich i dowiesz się jak to wygląda od zaplecza. Jest to bardzo istotne, ponieważ obstawiając swój ulubiony sport masz większe szansę na wygraną, a kapitał ze zwycięstwa możesz zainwestować w większy zakład, bądź inną przyjemność.

Dokładna analiza to klucz do sukcesu

Najlepsi gracze bardzo dobrze wiedzą, że bez dokładnej analizy bukmacherskiej daleko się nie zajdzie. Ona sprawi, że twoje zakłady będą miały większe prawdopodobieństwo wygranej, a twój portfel będziecie o wiele grubszy. Oczywiście jeśli grasz tylko po to, żeby obstawiać zakłady okazjonalnie dla zabawy to robienie analizy nie ma tutaj większego sensu, ale jeśli wiążesz z tym dłuższe plany to jak najbardziej bez tego się nie obejdzie. Wiadomym jest, że sport jest dziedziną nieprzewidywalną mowa tutaj o różnych nagłych wypadkach jak kontuzja zawodnika czy gorszy dzień, w tym przypadku nawet najlepsza analiza może zawieźć. Nic na to nie poradzimy, należy to wpisać w ryzyko jakie może się wydarzyć, lecz stała obserwacja zawodników, drużyny, oglądanie konferencji prasowych, czy wywiadów sportowców z na pewno podpowie wam w jakiej kondycji jest dana drużyna bądź sportowiec i ułatwi to wam wybór odpowiedniego zakładu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie typuj zakładów akumulowanych

Wiadomym jest, że zakłady AKO są bardziej opłacalne pod względem wygranej, lecz aby wygrać trzeba postawić kilka zakładów na jeden kupon co już nie jest takie proste do wygrania. Tego typu zakłady są bardzo ryzykowne i przeważnie szansę na powodzenie zakładu są znikome. Dlatego na początkujących zalecamy obstawiać zakłady pojedyncze w których wygrana może nie jest aż tak duża, ale na pewno jest o wiele większe prawdopodobieństwo wygranej niż w przypadku zakładów akumulowanych. Z pewnością takie zakłady pojedyncze pozwolą Ci na naukę obstawiania i przez nie na pewno szybko nie zniechęcisz się do grania.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button