Poradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie to dość ciekawy temat – mało kto tak naprawdę w Polsce się nimi interesuje. Jest o to zazwyczaj wąskie grono osób, które raczej kryje się z tym, że uczestniczą w takim procederze, z racji tego że zakłady bukmacherskie nie mają najlepszej opinii w naszym kraju. No ale przecież na zakładach bukmacherskich można zarobić niezłe pieniądze – nieprawdaż?

Poradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich

Zanim zaczniesz – poznaj rodzaje zakładów bukmacherskich!

Jeśli nie znamy zasad gry, to tak naprawdę równie dobrze możemy nie obstawiać, z racji tego że przecież nie będziemy wiedzieli jak obstawiać, czyż nie? Dlatego też, jeśli chcemy zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie, to najlepiej zacząć od najpopularniejszych rodzajów kuponów bukmacherskich. Dlaczego? – Odpowiedź jest prosta – są łatwo dostępne u praktycznie każdego bukmachera, dzięki czemu praktycznie zawsze możemy je obstawiać i zdobywać przez to cenne doświadczenie. No ale przejdźmy już do tematu. Jeśli chodzi o popularność, to najpopularniejszym właśnie rodzaj zakładów jest

Zakład 1×2 – czyli tak zwany zakład trzydrogowy. Polega on na tym, że obstawiamy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy i najczęstszy zakład, jeśli chodzi o piłkę nożną, łatwo się go również obstawia, dlatego też obstawianie zakładu trzydrogowego nie powinno nam sprawić wyjątkowych trudności.

Oprócz tego, możemy również zacząć też obstawiać tak zwane zakłady specjalne. Co prawda nie pojawiają się one zbyt często, ale  są one o tyle ciekawe, że jeśli nie interesujemy się sportem – to możemy je obstawiać, z racji tego że często dotyczą one popularnych wydarzeń społecznych, dajmy tu na przykład politykę. Kto nie obstawia przegranej przeciwnika, ten gapa.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Na co powinniśmy zwracać uwagę na starcie?

Przede wszystkim, nowy typer powinien korzystać wyłącznie z usług legalnych firm bukmacherskich, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów, z racji tego że w 2017 roku Ustawa Hazardowa uległa nowelizacji, przez co wszyscy bukmacherzy, którzy chcieliby oferować zakłady bukmacherskie na terenie naszego kraju – muszą się ubiegać o licencję naszego Ministerstwa Finansów. Oprócz tego, wtrącając się na momencik – najpopularniejsze dyscypliny sportowe w bukmacherce to coś, na co każdy początkujący typer powinien zwrócić uwagę. Jednakże wróćmy do tematu – każdy, legalny bukmacher powinien posiadać taką formułkę na swojej stronie :

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oczywiście – to tylko przykład, ale musimy pamiętać o tym, że jeśli dany bukmacher nie ma takiej formułki na swojej stronie – to najlepiej jak najszybciej zabierać się z tej strony, ponieważ jest to nielegalna firma bukmacherska i jeśli będziemy próbować obstawiać u takiej firmy zakłady bukmacherskiej – może czekać nas kara, o której mowa w znowelizowanej ustawie hazardowej z 1 kwietnia 2017 roku :

art. 107 § 2. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze hazardowej,
podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych

Dlatego też – uważajcie na nielegalnych bukmacherów.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button