Poradnik bukmacherski dla nowych graczy

Nowicjusze bardzo często tak naprawdę nie zdają sobie sprawy z tego co robią. No i jak ich za to winić – w końcu bez odpowiedniej wiedzy na zakładach nie da się zarobić. Co więc warto jest wiedzieć o zakładach bukmacherskich na starcie?

Poradnik bukmacherski dla nowych graczy

Zakłady są czasem kwestią gardłową

To naturalne, że są osoby, które z każdym problemem życiowym panikują, a są również i niektórzy, którzy rodzą się bez martwienia się o nic i potrafią obojętnie przejść przez każdą sytuację życiową. Jeśli chodzi o zakłady online, to jest to ogromna zaleta, ponieważ pozwala takim osobom skupić się na najważniejszych sprawach, niezależnie od presji czy czegokolwiek innego. Jeśli chodzi o stres, wielu początkujących graczy typów sportowych nie radzi sobie z nim. Ze względu na stres skupienie się na obstawianiu może oznaczać brak kuponów, krótko mówiąc, porażkę. Kiedy niektórzy ludzie przegapiają swoje długoterminowe typy podczas przewidywania wyników u bukmacherów, mogą nawet mieć załamanie nerwowe. Żal nam takich ludzi, ale musimy pamiętać, że uprawiali to hobby w pełni świadomi. Dlatego też jeśli nie dajesz sobie rady ze sytuacjami stresowymi – to lepiej zrezygnuj.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Postaraj się poćwiczyć panowanie nad emocjami

Czasami jednak nawet i my się zestresujemy przy zakładzie, ale przypominamy, że zakłady powinny być twoim hobby, więc jeśli ci to nie odpowiada, i jeśli jesteś osobą, która nie potrafi kontrolować swoich nerwów i nie może podejmować decyzji pod presją, powstrzymaj się od zakładów sportowych, ponieważ gdy jesteś rozczarowany, nie tylko nie zarobisz pieniędzy, ale także wpłacisz straty na swój zakład, nie mówiąc już o twoim złym humorze.

Zdobywaj nowe informacje każdego dnia

Ci, którzy nie wiedzą o zakładach sportowych i nic z tym nie zrobią, nie wygrają zakładu nawet raz, a każdy postawiony przez nich zakład może oznaczać stratę. Niestety, ale żeby wygrać bukmachera, musimy poczynić odpowiednie przygotowania, inaczej nie będziemy w stanie wygrać zakładu – oczywiście, szczęście ma znaczenie, ale z drugiej strony on się nie rodzi, więc wygra na loterii sukcesywnie, prawda?

Z czasem znajdziesz własny styl typowania

Zapewne z czasem znajdziesz sposoby na obstawianie, ale zanim wprowadzisz pewne szczególne techniki obstawiania, musisz zastanowić się, który rodzaj zakładów jest dla Ciebie najbardziej opłacalny. Z jednej strony możemy skorzystać z pojedynczego kuponu, ale trzeba pamiętać, że zazwyczaj zysk nie jest wysoki, należy się zastanowić, jaki niski wkład własny nie oznacza dużych dochodów. Zastanów się również w tym przypadku i w przypadku przegranej, czy zysk z następnego zakładu może zrekompensować stratę spowodowaną zakładem i nadal przynosić satysfakcjonujący zysk? Najlepiej zadaj sobie te pytania, zanim zaczniesz bawić się typami, więc upewnij się, że sam na nie odpowiadasz jak najlepiej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button