Polecamy : (według nas) najlepszy bukmacher 2019 – Forbet!

Forbet to jeden z popularnych, legalnych bukmacherów, który prężnie rozwija swoją ofertę, dając użytkownikom wiele możliwości gry i śledzenia różnorodnych wydarzeń sportowych. Jest to jeden z ulubionych operatorów i posiada wiele zalet i cech charakterystycznych. Jak dołączyć do grona graczy? Jaką ofertę przedstawia bukmacher? Jakie proponuje bonusy i promocje?

Polecamy : (według nas) najlepszy bukmacher 2019 – Forbet!

Jakie zalety posiada legalny bukmacher ForBet?

Legalny bukmacher Forbet to stosunkowo młody bukmacher, który od niedawana świadczy usługi na rynku polskim. Działalność swoją rozpoczął w 2016 roku i z biegiem lat przechodził wiele przemian i reformacji. Struktura i oferta dopasowywana jest do potrzeb i oczekiwań klientów, a sam serwis stara się dorównać najlepszym i doświadczonym przedsiębiorstwom.

Rejestracja i założenie konta – to proste!

Dołączenie do grona graczy, a zarówno uzyskanie wszystkich praw możliwe jest dzięki utworzeniu konta osobistego. Aby stworzyć własny profil należy przejść przez pełny proces rejestracji, podczas, którego wymagane jest podanie danych takich jak: imię, nazwisko, email, adres czy numer telefonu. Kolejnym krokiem jest utworzenie loginu i hasła do konta. Ostatnim etapem rejestracji jest podanie numeru PESEL, serii i numeru dowodu osobistego – oraz załączenie zdjęcia dokumentu, a także uzupełnienie numeru rachunku, na który przekazywane będą środki. 

Weryfikacja konta odbywa się bardzo szybko i po chwili od zakończenia procesu można w pełni korzystać z usług operatora. 

Bonusy dla nowych graczy (i nie tylko!)

Nowi gracze, który pomyślnie przeszli przez proces rejestracji, mogą wykorzystać ciekawy i korzystny pakiet powitalny. Aby stać się jego posiadaczem należy podczas rejestracji wpisać prawidłowy kod promocyjny.  W skład pakietu wchodzą:

– zakład bez ryzyka do 100 PLN  – w momencie wykorzystania należy poinformować operatora i chęci wykorzystania bonusu, pisząc emaila z dopiskiem „zakład bez ryzyka”,

– bonusy od trzech pierwszych wpłat – pierwsza wpłata powyżej 20 zł – pomnożenie o 100% – do 1000zł, druga wpłata – o 75%- do 500zł, trzecia – o 50%- do 500zł,

– freebet do 100 PLN.

Wymagania co do obrotu bonusami są korzystne i łatwe do wykonania.

Stali gracze także mogą liczyć na wiele promocji tymczasowych oraz specjalnie przygotowanego programu lojalnościowego.

Oferta i kursy ForBet!

Bukmacher ForBet wprowadził do swojej oferty wiele możliwości. Każdy gracz może wybrać swoją ulubioną dyscyplinę spośród wielu propozycji, którymi są na przykład : piłka nożna, tenis, czy koszykówka.

Operator daje również możliwość podjęcia wyzwania w grach na żywo, e-sportach, wirtualnych sportach i innych grach. 

Firma oferuje graczom wysokie kursy, co jest możliwe dzięki pobieraniu niskiej, zoptymalizowanej marży. Forbet dbając o swoich klientów, często podwyższa swoje kursy, w szczególności przy okazji ważnych wydarzeń sportowych.

Witryna internetowa i aplikacja – profesjonalne podejście

Bukmacher stworzył ciekawą i intuicyjną stronę internetową, jak również dostosowaną do wymagań graczy, przejrzystą aplikację bukmacherską. Dzięki profesjonalnie przygotowanemu serwisowi możliwe jest śledzenie wydarzeń z każdego miejsca, jak również pasjonowanie się rozgrywkami na żywo. Operator zadbał również o fachową, specjalistyczną i uprzejmą pomoc techniczną i konsultantów.  


forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button