Nowe promocje bukmacherskie

Nieodłączną częścią zakładów bukmacherskich są promocje bukmacherskie. Z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że promocje bukmacherskie są bezsprzecznie sporą zachętą dla nowych graczy. 

promocje bukmacherskie
Najlepsze promocje bukmacherskie online

Bonusy bukmacherskie warte ryzyka?

Wydaje się też, że nie trzeba przeprowadzać analizy, aby uznać, że bonusy bukmacherskie przede wszystkim skierowane są do nowych graczy. Zastanawiasz się nad tym, co kieruje osobami odpowiadającymi za politykę działalności (tak umownie mówiąc)? Sprawa zdaje się prosta — klient mający konto uznawany jest za klienta, który nie powinien zmienić oferty.

Niewykluczone, że nie brakuje klientów, którzy bez względu na okoliczności nie chcą zmieniać firmy, ale wspomniana postawa firm nie zawsze musi się opłacić. Poza tym każda osoba chce być należycie szanowana, to coś, o czym nawet nie ma sensu dyskutować.

Zgodnie z tym, co zostało powiedziane, można odnieść wrażenie, że bonusy bukmacherskie skierowane są głównie do nowych graczy. Niemniej dobrze nieco przewrotnie przejść do troski o drugą grupę (czyli osoby mające konto). Konkretnie mówiąc, warto zwrócić uwagę na propozycje STS-u. Jedną z nich jest akcja, w ramach której 1000 graczy otrzymuje bonusy od 20 do 1000 zł. Co więcej, bonusy bukmacherskie przyznawane są raz w tygodniu. Jest to kolejny przykład, jeśli zastanawiasz się jakiego bukmachera wybrać to już wiesz na co zwracać uwagę.

Warto też podkreślić, że od jakiegoś czasu STS regularnie oferuje 50 000 zł bonusu do podziału. Zasady zawsze są takie same (w skrócie), 50 000 zł dzielone jest na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Raz doszło do sytuacji, że 50 000 zł zostało podzielone na dwóch graczy! Można przypuszczać, że ta sytuacja wpędziła w niezadowolenie konkurencję. Opisany przypadek trudno porównać z jakąś promocją.

Dobrze jeszcze zadać sobie pytanie, czy opłaca się zmieniać plany ze względu na promocje? Jest to pytanie, na które naprawdę trudno odpowiedzieć. Kiedy mowa o hazardzie nigdy nie ma pewności (oczywiście zakładając, że rywalizacja jest uczciwa). Z drugiej strony niejednokrotnie mówi się o tym, że nieplanowane typy pozbawiają marzeń o wygranej.

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button