Nieudana weryfikacja konta – co powinniśmy zrobić w takim wypadku?

Każdemu może przydarzyć się taka sytuacja, że przy zakładaniu konta u danego bukmachera coś pójdzie nie tak i bukmacher poprosi o zweryfikowanie naszych danych. Co zrobić w takim wypadku? Na pewno najlepiej nie panikować, ale reszty dowiecie się w naszym nowym poradniku!

Nieudana weryfikacja konta – co powinniśmy zrobić w takim wypadku?

Co zrobić jeśli taka sytuacja się nam przydarzy?

Najlepszą metodą na rozwiązanie takiego problemu jest wyjaśnienie sprawy na spokojnie poprzez infolinię konkretnej firmy bukmacherskiej. Kiedy już upewnimy się, że osoba która do nas dzwoni faktycznie pracuje dla danej firmy bukmacherskiej, wystarczy że opiszemy wszystkie okoliczności i wtedy dowiemy się, co właściwie się stało. Jeżeli nie mieliśmy zamiaru oszukać danego bukmachera, to prawdopodobnie weryfikacja nie przebiegła po naszej myśli z kilku powodów:

–  dokument tożsamości stracił ważność

– mamy już konto u tego bukmachera – jednakże o tym zapomnieliśmy

– próbowaliśmy się zarejestrować poprzez wątpliwe połączenie sieciowe

Szczera rozmowa z konsultantem na pewno zaradzi tej nieprzyjemnej sytuacji. Nie starajcie się komplikować sprawy a po prostu zapytajcie o to, jak to ,,odkręcić”. Pamiętajcie, że w firmach bukmacherskich też pracują ludzie, którzy znają życie i są przeszkoleni do tego, by pomagać w konkretnych momentach. W końcu błędne weryfikacje danych to codzienność pracowników obsługi klienta.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

O co mogą poprosić nas konsultanci danego bukmachera?


Naturalnie pierwsze zapewne o co poproszą, to skan dokumentu tożsamości, z racji tego że to najłatwiejsza forma sprawdzenia, czy akurat jesteśmy tą osobą, za którą się podajemy. Naturalnie zanim podamy takie dane, upewnijmy się że osoba po drugiej stronie słuchawki, na pewno pracuje dla tego bukmachera, u którego próbowaliśmy założyć konto.

U kogo można założyć konto bez weryfikacji danych?

To proste, bukmacherskie konto tymczasowe można założyć u takich bukmacherów jak Totalbet, STS, bądź LV BET. Pamiętajcie jednak o tym, oprócz tego, że nie będziecie mogli odebrać bonusów na start, to jeszcze wasze konto ulegnie dezaktywacji po standardowym okresie 90 dni – no chyba że w tym czasie podacie i zweryfikujecie swoje konto u danego bukmachera.

Zawsze weryfikuj, kto do ciebie dzwoni

Z racji tego że żyjemy w drugiej dekadzie XXI wieku, i niemalże wszystko jest poddawane cyfryzacji, to niemal na każdym kroku narażeni jesteśmy na oszustwa online przez przestępców bądź oszustów którzy chcą ukraść nasze dane. Jeżeli chcecie chronić się przed podejrzanymi rozmowami oraz kradzieżą danych, zawsze zwracajcie uwagę, kto i dlaczego potrzebuje informacji na wasz temat. Jeżeli na każdym kroku będziecie wykonywać posłusznie wszystkie polecenia, dane wam po drugiej stronie słuchawki, staniecie się łatwym celem – dlatego też jeśli ktoś podaje się za pracownika biura obsługi klienta – najpierw poproście o jakąś formę identyfikacji, że to co mówi jest prawdą.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button