Najlepsze taktyki typowania zakładów bukmacherskich

Typowanie zakładów bukmacherskich może być z jednej strony łatwym zadaniem a z drugiej, może stać się ogromnym ciężarem (wykonywanie analizy sportowej, wymiana informacji na forach bukmacherskich etc.) – jednakże co koniec końców to liczy się to – jak będziemy się bawić, oraz jak to osiągniemy, czyli nasza własna taktyka typowania zakładów bukmacherskich. A jakie są na to najlepsze sposoby?

Najlepsze taktyki typowania zakładów bukmacherskich

Planowanie przede wszystkim

Bez odpowiedniego zaplanowania naszych typów, nie mamy co liczyć na wygraną u bukmachera. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces – to musimy się odpowiednio do tego przygotować, planując nasze następne kupony rozważnie. Najlepiej jest ułożyć sobie plan na najbliższe dwa-trzy typy, a następnie skonsultować to ze swoimi znajomymi na forach bukmacherskich (o ile takowych znajomych posiadamy). Jeśli jednak nie zdołaliśmy nikogo jeszcze zapoznać, zawsze można udać się do najbliższego stacjonarnego punktu bukmacherskiego – gdzie na pewno będziemy mogli pokonwersować ze stałymi bywalcami takich punktów. Pamiętajcie jednakże, aby przyjść w godzinach urzędowania takiego punktu, ponieważ chyba nie chcielibyście pocałować klamki, czyż nie?

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Korzystanie z usług więcej niż jednego bukmachera

Jest to dobry sposób na to, aby zgarnąć więcej darmowych bonusów bukmacherskich dla siebie. ,,Gdzie tu logika?” – zapytacie. Otóż w tym szaleństwie jednak jakaś musi być, ponieważ nie mówimy tu o tym, aby rejestrować się u każdego, legalnego bukmachera (aktualnie na Polskim rynku jest ich szesnastu) – ale u trzech najlepszych, zaraz po naszym głównym wyborze. To zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takowy zakład.

Prawidłowa analiza sportowa

Wykonanie odpowiedniej analizy sportowej jest naprawdę sztuką, ponieważ przeanalizowanie każdego ruchu, każdego zagrania – jest po prostu bardzo czasochłonne, nie mówiąc o tym, że w większości przypadków przy takowej analizie staramy się dopatrzeć podobieństw do innych zagrywek, które już wcześniej widzieliśmy – jednakże takowe analizy pomogą nam bardzo w obstawianiu zakładów na sport – z racji tego że będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje wytypować odpowiedni wynik. W końcu zakłady bukmacherskie to nic innego, jak przewidywanie przyszłości – czyż nie?

Fora bukmacherskie

Jak już wcześniej wspominaliśmy – fora bukmacherskie to świetne miejsca na to, aby dzielić się doświadczeniem z innymi graczami zakładów sportowych, oraz takie doświadczenie nabierać. Dlatego też korzystanie z takowych forów bukmacherskich jest bardzo wskazane odnośnie stworzenia własnego stylu typowania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button