Najlepsze sposoby na wygrywanie z bukmacherem

Każdy poradnik o tematyce zakładów bukmacherskich stara się nas przekonać do tego, że ,,jego sposób” jest najlepszy jeśli chodzi o wygrywanie zakładów z bukmacherem, jednakże o tym, co wiele z nich nam nie mówi – to to, że bukmacher to nie jest maszyna i on również może wejść i przeczytać takowy poradnik, przez co będzie w stanie odpowiednio zareagować na naszą taktykę typowania, przez co nasze plany na zwycięstwo spełzną na niczym. Dlatego też, nasz poradnik jest inny – ponieważ my skupimy się na elementach – które możecie włączyć do swojego własnego, niepowtarzalnego sposobu na typowanie zakładów bukmacherskich.

Najlepsze sposoby na wygrywanie z bukmacherem

Bez wiedzy ani rusz

Bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy wygrywać z bukmacherem. Pierwszym przykładem, do czego takowa wiedza może nam się przydać – to odrzucanie zakładów, które wiemy że nie będą wygrane.

Przed obstawianiem powinniśmy również zabawić się sami w legalnego bukmachera –  pomyślmy jaki kurs na ten zakład sami byśmy dali, jeżeli jest inny, niż nasze przewidywania, następne pytanie to „dlaczego”, odpowiedź na to pytanie da nam pełen obraz sytuacji. Psychologia wsteczna to nasz przyjaciel przy obstawianiu zakładach bukmacherskich. Nie mówiąc już tutaj o odpowiednim przygotowaniu pod względem wiedzy na temat sportu, który chcemy obstawiać. Do poprawnego typowania zakładów sportowych potrzebujemy czas, cierpliwość i zdobywanego z czasem doświadczenia. Wysokość naszych wygranych zależeć będzie od umiejętnego dobierania spotkań sportowych i wysokości stawek. Im więcej postawimy, tym więcej możemy zyskać (lub też stracić). Warto uświadomić sobie także to, że na początku dużo częściej będziemy przegrywać, niż wygrywać. oprócz odpowiedniego nastawienia, bardzo ważny jest dobór właściwej strategii gry.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Strategia

Najprostszą drogą do regularnego wygrywania na zakładach bukmacherskich jest typowanie kuponów z jednym, maksymalnie dwoma zdarzeniami (single i duble) najlepiej dwu drogowych, czyli takich, w których nie występuje remis. Kurs zdarzeń powinien oscylować miedzy 2.0 -2.8. Najlepsi obstawiający, dla kuponów o kursie około 2.0, mają skuteczność w granicach osiemdziesięciu procent. Wynika z tego, że przy zainwestowaniu w dziesięć typów stawki łącznej np. 1000 złotych (100 zł/kupon) zysk wynosi 700- 800 złotych. Dlatego też, przed obstawianiem każdego zakładu – dobrzy gracze przygotowują odpowiedni plan – który starają się egzekwować w ten sposób, aby wygrać z bukmacherem.

Unikaj tych rzeczy!

Porażki dotyczą każdego, kto obstawia zakłady bukmacherskie – nie ma typerów nieomylnych. Najważniejsze jest, aby w razie przegranej bądź nawet serii porażek nie ulegać emocjom i z chłodną głową trzymać się obranej strategii. Chęć natychmiastowego odegrania, bez wcześniejszego przygotowania i analizy sportowej – najczęściej prowadzi do kolejnej przegranej. Dlatego też jeśli przegrałeś – ochłoń, następnie postaraj się dowiedzieć – dlaczego nie udało ci się akurat tego typu wygrać. Poza tym, nigdy nie typuj spotkań o których wiesz zbyt mało. Typowanie zakładów akumulowanych również jest kiepskim pomysłem – szansa na potencjalną wygraną jest bardzo mała.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button