Mniej popularne firmy bukmacherskie – nie tylko STS-em człowiek żyje!

Mniej popularne firmy bukmacherskie – nie tylko STS-em człowiek żyje!

STS to zdecydowany lider na rynku zakładów wzajemnych na terenie Polski. Masz już konto w tym podmiocie hazardowym? Szukasz czegoś innego? Warto zaznaczyć, że wyboru nie brakuje. Które mniej popularne firmy bukmacherskie są często polecane przez zawodowców od tej dziedziny?

Betfan

Aktualnie dużo osób decyduje się na założenie internetowego konta bukmacherskiego w Betfan. Ta firma hazardowa ma bowiem wszystkie istotne walory. Przede wszystkim jest legalna. Informacje na ten temat znajdują się na stronie tego podmiotu. Co ciekawe, Betfan jest promowany na co dzień przez Mariusza Pudzianowskiego, który ma ostatnio świetną serię w KSW (chodzi m.in. o niespodziewaną wygraną nad Michałem Materlą). Ta firma bukmacherska oferuje profesjonalne, uniwersalne usługi na co dzień. Na pewno na uwagę zasługują bonusy powitalne na start. Nowocześni bukmacherzy online mocno zwracają uwagę na ten konkretny czynnik. Warto zaznaczyć, że możesz m.in. liczyć na cashback do 600 PLN. Jak z niego skorzystać? Należy założyć konto oraz wpisać kod promocyjny („SPORTBETFAN”). Potem trzeba wpłacić depozyt. Minimalna suma to jedynie 50 PLN. W razie niepowodzenia możesz liczyć na cashback do 600 PLN. Co jeszcze jest oferowane? Warto dodać, że chodzi o zakład bez ryzyka (70 PLN). Dodatkowo możesz otrzymać podwojenie drugiego depozytu. I to aż do poziomu 1000 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Fuksiarz

Jeszcze nie słyszałeś o tym bukmacherze online? Czas zatem najwyższy to zmienić. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy działa z powodzeniem od kwietnia 2021 roku. Obecnie oferuje on świetne warunki na start. W końcu każdy nowy Klient tego podmiotu hazardowego może uzyskać rewelacyjny cashback. Na pewno teraz zastanawiasz się, jakie są warunki, prawda? Należy zaznaczyć, że Fuksiarz wymaga założenia konta online. Co istotne, internetowe firmy bukmacherskie są dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Nie inaczej jest zaś w tym przypadku. Warto wspomnieć, że firma bukmacherska Fuksiarz wymaga także wpłacenia depozytu. Minimalna suma na pierwszy zakład powinna wynosić 50 PLN. Potem trzeba zagrać premierowy kupon akumulowany, czyli składający się minimum z dwóch wydarzeń. Co równie istotne, kurs każdej z sekcji nie może być w tym przypadku mniejszy od 1,60. Zagrałeś taki kupon? Jeśli wygrasz, to super. A jak przegrasz, to też w sumie nic wielkiego się nie dzieje. Wszak możesz liczyć na zwrot 50% stawki. Aż do poziomu 500 PLN. Najważniejsze w tej promocji jest zaś to, że firma bukmacherska Fuksiarz nie wymaga od Klientów dokonywania później żadnego obrotu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

LV BET

Co jeszcze jest oferowane przez profesjonalne podmioty hazardowe? Warto zaznaczyć, że masz do wyboru m.in. firmę bukmacherską LV BET. Działa ona legalnie i jest bardzo hojna. W końcu pakiet powitalny dla każdego nowego użytkownika tego podmiotu hazardowego wynosi aż 3333 PLN. Przy pierwszym oraz drugim depozycie możesz zainkasować po 1500 PLN. Potem czeka na Ciebie jeszcze zakład bez ryzyka (333 PLN).

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button