Jakiego wybrać internetowego bukmachera?

Nie interesują cię konta u wielu bukmacherów internetowych, a stajesz przed wyborem miejsca, w którym będziesz się zakładać? Mamy kilka użytecznych rad jak wybierać legalnego bukmachera online.

najlepszy bukmacher online
Wybór najlepszego bukmachera wcale nie jest prosta

Jaki bukmacher online jest najlepszy?

Wybór najlepszego bukmachera online nie powinien być dla ciebie sprawą ani trudną, ani łatwą. Każdą kolejną decyzję będzie można naprawić, zakładając konto w innym serwisie. Nie każdy jednak życzy sobie umieszczania swoich danych w najróżniejszych zakamarkach sieci i woli skupić się na grze w jednym miejscu.

Niezależnie od wyboru, przed założeniem konta u wybranego bukmachera przeczytaj regulamin. Zakładając konto akceptujesz jego postanowienia. Sprawdź, co może cię czekać.

Prezentujemy kilka kwestii, na które gracz powinien zwrócić uwagę, jeśli chce mówić o tym, że jego wybór jest w pełni przemyślany i świadomy.

Sprawdź koniecznie:

 • Ranking SBR

Od tego aspektu należy zacząć. Ranking SBR to tworzone od lat zestawienie bukmacherów pod kątem ich wypłacalności, skali popełnianych oszustw oraz nieprawidłowości. Specjaliści pracują nad nim od lat i nie ma mowy o żadnych pomyłkach.

Oceny w skali A-F (A – najlepsza, F najgorsza) oddają kondycję firmy. Nie wszyscy popularni bukmacherzy są ujęci w zestawieniu, bowiem działają zbyt krótko.

 • Szerokość oferty

Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w bukmachera online, sprawdź czy u wybieranego partnera dostępne są zakłady, które chcesz obstawiać. To wcale nie jest oczywiste. Zakłady różnią się swoją ofertą bardzo często. Niektóre z nich posiadają wyłącznie najpopularniejsze wydarzenia i zaledwie kilka rynków.

Nie ograniczaj się, prędzej czy później będziesz szukać okazji dorobić się na nietypowych pojedynkach i kursach. Szczególną uwagę zwróć na zakłady LIVE.

 • Wysokość kursów

Nawet najszersza oferta nie będzie w stanie zadowolić gracza, jeśli kursy na nie będą nieodpowiednie albo zaniżone. Zestaw oferty poszczególnych bukmacherów bądź bazuj na opiniach innych graczy w tej dziedzinie.

Wykorzystaj również porównywarki kursów, które służą do tego najlepiej, w ten sposób porównasz kursy wszystkich legalnych bukmacherów, najlepsza porównywarka kursów jest na stronie betonline.net.pl.

 • Bonus powitalny

Oferta specjalna na początek współpracy to bardzo miły i pożyteczny aspekt, jednak zalecamy dokładne zapoznanie się z jego regulaminem. Często wysokie kwoty to jedynie iluzja, bowiem zanim gracz będzie mógł otrzymać swój bonus będzie musiał zagrać za niebotyczną sumę przy jednoczesnym wysokim ryzyku. Dla początkujących może być to nie do przeskoczenia i oznaczać szybki koniec z marzeniami o wygranej.

 • Promocje

Warto sprawdzić, jak dana firma traktuje swoich stałych bywalców. Czy ogranicza się do urodzinowych życzeń, a może organizuje częste promocje? To ciekawa alternatywa dla klasycznych zakładów, a nagrody (np. luksusowe samochody) potrafią być bardzo atrakcyjne.

Legalni bukmacherzy wbrew obiegowej opinii bardzo dbają o swoich stałych klientów, często proponują promocje na dany mecz, jakieś bonusy obniżające podatek itp.

 • Limity

Ten podpunkt nie jest kierowany wyłącznie do graczy, którzy myślą o inwestowaniu sporych sum. Limity dotyczą także „wrażliwości” bukmachera na wygrane. Twoja passa może szybko się skończyć, a możliwość stawiania skutecznie skutecznie zablokowana. Oczywiście, limity należy sprawdzić także pod kątem maksymalnej stawki zakładu, maksymalnej wygranej oraz najwyższej możliwej wpłacie i wypłacie.

 • Wpłaty i wypłaty

Przed otworzeniem konta sprawdź, w jaki sposób będziesz mógł przelewać swoje środki, które wykorzystasz na grę. Szczególnie ważne jest znalezienie odpowiednich metod transferu oraz odpowiednie kwoty minimalne.

Zwróć uwagę na:

 • Szata graficzna

Nie osiągniesz sukcesu, jeśli nie będziesz czuć się swobodnie na portalu. Układ graficzny i prostota w dostępie do niego to również kluczowa spawa.

 • Dostępne waluty

Niektórzy gracze preferują grę wyłącznie w złotówkach, a nie każda z firm oferuje taką możliwość. Sprawdź to dokładnie, bo nie każdy bukmacher będzie chętny do zmiany waluty już po założeniu konta.

 • Kwoty minimalne

Sprawdź ile wystarczy wpłacić na grę oraz jaka suma wystarczy do złożenia zakładu. To ułatwi i uporządkuje twoją grę.

 • Warunki unieważniania zakładów

Niemal każdy z bukmacherów ma w swoim regulaminie „kruczki”, które pozwalają wyjść im obronną ręką z trudnych sytuacji. Przygotuj się na nie, zobacz co może cię czekać oraz na jakie błędy bukmachera nie liczyć.

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button