Jakie promocje bukmacherskie są popularne?

Promocje dla nowych graczy są wszystkim dobrze znane, a słowa freebet, bonus od depozytu i cashback są rozpoznawalne nie tylko w bukmacherskim światku, ale i w całym Internecie. Tymczasem nie wszyscy wiedzą jakie promocje czekają na graczy, którzy mają już konta na większości polskich bukmacherów i korzystać mogą już tylko z bonusów dostępnych dla stałych graczy. Zaraz się im przyjrzymy. 

darmowe promocje bukmacherskie
Jakie promocje bukmacherskie są najbardziej popularne w Polsce

Najczęściej stosowane promocje bukmacherskie

Bukmacherzy kuszą nas wieloma rodzajami promocji. Pierwszą z nich są podniesione kursy na niektóre spotkania, w ramach tzw. superoferty. Nie ma dużo takich ofert w ciągu dnia i są one bardzo często powiązane z tym kogo dany bukmacher sponsoruje lub z danym typem zakładów. 

Bukmacherzy bardzo często stosują także promocję, w której możemy obstawiać kupony bez dwunastoprocentowego podatku od gier. Nie da się co prawda uniknąć tego podatku, ale jego koszty są przenoszone na bukmachera. Dużo tego typu promocji można spotkać m.in. u bukmachera Totolotek.

Natomiast bukmacher STS oferuje obecnie ciekawy bonus bez depozytu, jeśli podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny: BETONLINE to po chwili na nasze konto trafi aż 27 PLN zupełnie za darmo. Ten bonus będziemy mogli wykorzystać na obstawianie meczów.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Standardowym typem promocji, stosowanym przez większość bukmacherów, jest podwyższanie ogólnego kursu na kuponie. Wiąże się to najczęściej z koniecznością postawienia kilku spotkań na kuponie, czyli zwiększenie ogólnego ryzyka, ale w ramach kompensacji, bukmacher często oferuje nam zwiększenie wygranej o kilka, a nawet kilkanaście procent. Zdarzają się również promocje, w których dostajemy możliwość obstawienia kuponu bezpiecznego, w którym nawet jeśli jedno ze spotkań okaże się nietrafione, to my i tak otrzymamy swoją wygraną. 

Często możemy spotkać się także z akcjami promocyjnymi w stylu specjalnych ofert z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej lub rozgrywek Ligi Mistrzów. Warto regularnie śledzić oferty tego typu, gdyż można trafić na coś naprawdę ciekawego. Takie promocje bukmacherskie są bardzo często stosowane w Polsce.

Programy lojalnościowe bukmacherów

Firmy bukmacherskie lubią wynagradzać swoich stałych graczy. Zazwyczaj robi się to za pomocą systemu premiowego w formie punktów, które można wymienić na dodatkowe bonusy, darmowe zakłady lub nagrody rzeczowe. Punkty otrzymujemy zazwyczaj za obstawianie kuponów lub wykonywanie specjalnych akcji na stronie bukmachera. Zdarza się również, że na podstawie premii tworzone są rankingi typerskie, za pomocą których wynagradza się najbardziej aktywnych graczy wyjątkowymi nagrodami.

Bardzo często możemy spotkać różnego rodzaju konkursy, w których do wygrania są najczęściej bardzo atrakcyjne nagrody takie jak np. luksusowe samochody czy wycieczki zagraniczne. Bez problemu możemy wygrać także bilety na mecze.

U niektórych bukmacherów wynagradza się także osoby, które są wiernymi kibicami danej drużyny Jeśli tylko posiadamy karnety imienne to możemy wysłać ich skan do bukmachera, który sponsoruje konkretny zespół. Na tej podstawie bukmacher przeleje na nasze konto specjalną premię.

U bukmacherów można spotkać także promocje w postaci wynagrodzenia za zaproszenie znajomych, a także podarunki w formie freebetów w dniu naszych urodzin. 

Warto zarejestrować się u większej ilości bukmacherów i obstawiać tam, gdzie oferta promocyjna w danej chwili jest najlepsza. 

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button