Jakie cechy powinien mieć każdy dobry gracz zakładów? Poradnik 2021

Coraz więcej osób z powodu pandemii szuka okazji do rozrywki – jednym z nich są oczywiście zakłady sportowe. Jednak, aby wygrać, musisz mieć pewne cechy osobowości. Z tego powodu też dzisiaj przedstawimy Ci cechy, które każdy powinien mieć, jeśli chce wygrywać z bukmacherem!

Jakie cechy powinien mieć każdy dobry gracz zakładów? Poradnik 2021

Odpowiednia samodyscyplina

Gra u bukmacherów z sukcesem polega na mądrym zarządzaniu swoimi środkami. Plany te muszą być wdrażane stopniowo przez długi czas i zawsze zależą one od minimalnej kwoty inwestycji dla każdego zakładu. Ważne jest, aby nie zmieniać harmonogramu, aby zwiększyć kwotę zakładu lub odzyskać straty. Nieuchronnie doprowadzi to do twojego bankructwa. Pamiętaj, nie polegaj na intuicji, bądź obiektywny, analizuj i nie graj u bukmachera pod wpływem alkoholu (lub innych substancji), bo to tylko doprowadzi do porażki. W końcu możesz też przez to popełnić błędy co będzie Cię kosztować znacznie więcej, niż początkowo oczekiwałeś.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Pamiętaj, że nie ma ludzi idealnych

Naturalnie podstawą są takie cechy, jak samokontrola, dyscyplina i cierpliwość. Niestety nie zawsze jest to idealne rozwiązanie, dlatego w niektórych sytuacjach gracze mogą być impulsywni, co często powoduje błędy – a koniec końców straty. Oczywiście można to rozwiązać z czasem, więc nie martw się, jeśli nie możesz się kontrolować na starcie, jednakże nigdy nie powinieneś obstawiać zakładów za pomocą emocji.

Powaga

Nie zalecamy grania u legalnego bukmachera tylko dla rozrywki. Gracze narażają pieniądze na ryzyko, więc muszą działać z poczuciem odpowiedzialności i powagą, na jaką to zasługuje. Znajomość wybranego wydarzenia niewątpliwie zwiększy Twoje szanse na wygraną. Dlatego wszystkie Twoje zakłady muszą być odpowiednio przeanalizowane i zaplanowane; im bardziej szczegółowa analiza zakładów, tym lepszy wynik końcowy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wielozadaniowość – czyli dam radę zrobić kilka rzeczy na raz

Niestety, ale posiadanie umiejętności skupienia się na kilku tematach naraz zwykle bardzo procentuje. Nie wolno też zapominać, że bukmacherów jest wielu – ich liczba stale rośnie. Dzieje się tak, ponieważ jest to dla nich bardzo opłacalne. Firmy te są warte miliony dolarów, zarabiają miliony euro każdego roku i wydają miliony euro na specjalistyczne badania rynku i drużyny sportowe.

Oznacza to, że na dłuższą metę pokonanie bukmachera jest prawie niemożliwe, więc liczba osób, które mogą pokonać bukmachera jest znikoma, podczas gdy liczba osób polegających na utrzymaniu zakładów sportowych jest znacznie mniejsza. Dlatego jeśli nie zamierzasz stawiać zakładów dla zysku, a po prostu chcesz się dobrze bawić, najlepiej jest się wycofać z obstawiania zakładów. Jeśli już chodzi o wielozadaniowość, to warto jest wziąć pod uwagę to, że dobry gracz musi co rusz sprawdzać rankingi bukmacherskie, które co jakiś czas się zmieniając, jednocześnie obserwując kursy bukmacherskie, nie mówiąc już o tym, że musi wiedzieć, kiedy obstawiać, aby móc zarobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button