Jak skutecznie obstawiać zakłady na e-sport?

Obstawianie zakładów na e-sport zwykle wiąże się z tym, że musisz mieć odpowiednio dużo wiedzy, doświadczenia oraz przy okazji trochę sprytu. Poza tym, jeśli chcesz oglądać spotkania e-sportowców i przy okazji wygrywać, to musisz się trochę postarać. Dlatego też dziś w naszym poradniku dowiesz się, jak sobie to ułatwić!

Jak skutecznie obstawiać zakłady na e-sport?

Jak wygląda sytuacja e-sportu na świecie?

Choć pandemia koronawirusa trwa nadal, w e-sporcie wciąż rozgrywanych jest wiele profesjonalnych gier, w tym co najmniej kilkanaście o klasie światowych mistrzostw. W prestiżowych rozgrywkach e-sportowych pula nagród często przekracza miliony dolarów. Rekord został pobity w 2015 roku, a łączna pula nagród sięgnęła wtedy powyżej 18 milionów dolarów! Biorąc pod uwagę popularność tego sportu, nawet początkujący bukmacherzy z miejsca oferują zakłady bukmacherskie na e-sport, i nic w tym dziwnego, ponieważ w końcu w ostatnich czasach to jedyny pewny sport, na który można liczyć, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.

Zacznij od rozpoznania drużyn, na które chcesz obstawiać

Zebranie jak największej ilości informacji o graczach uczestniczących w danym turnieju jest pierwszym krokiem do wygrania twojego zakładu. E-sport na szczęście ma o sobie tyle informacji, że bez problemu możemy znaleźć w Internecie statystyki, dane, analizy bukmacherskie i wszelkie inne wiadomości o drużynach, zawodnikach, ich strategiach itp. Znalezienie transmisji z najważniejszych meczów (w tym i powtórek) również powinno również być bardzo łatwe – i na pewno ułatwi ci to analizowanie danej rozgrywki.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Poznaj gry, które chcesz obstawiać

Większość ekspertów w wygrywa z bukmacherem, z racji tego, ma dokładne zrozumienie mapy lub różnych etapów gry, co pozwala im lepiej ocenić szanse i ryzyko podczas stawiania zakładów. Trudność polega na tym, że świat zawodów e-sportowych rozwija się w zastraszającym tempie, a nowe strategie i taktyki są stale wymyślane przez graczy, aby sięgnąć po zwycięstwo przy pomocy niespodziewanego ruchu.

Naucz się analizy danych

Niestety, ale bez analizy danych statystycznych raczej nie ograsz bukmachera. Wygrywanie zakładów wymaga to od nas możliwości przełożenia wiedzy i informacji statystycznych na realne warunki, które dzieją się podczas turniejów e-sportowych. Dlatego jeśli chcesz ograć bukmachera i wygrać pieniądze, prawidłowa analiza zakładów jest bardzo ważna. Przed postawieniem zakładu należy przygotować pewne dane, takie jak : wynik poprzedniego meczu drużyny/zawodnika, ich kondycja, oraz to, jak dobrze znają mapę/mechaniki danej gry. Pamiętaj, że nawet najmniejsze szczegóły mogą spowodować, że z nieciekawego zakładu, twój typ stanie się szansą na zarobienie całkiem sporych pieniędzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie w ciemno

Naturalnie typowanie zakładów w ciemno jest dość kiepskim pomysłem, z racji tego że instynkt często nie idzie w parze z wygranymi w zakładach bukmacherskich. Dlatego też mimo iż mogą pojawić się w pewnym momencie ciekawe zakłady, to zdecydowanie lepiej jest je przeanalizować, zanim cokolwiek obstawisz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button