Jak obstawiać e-sport? Poradnik od eksperta

Obstawianie e-sportu nie jest łatwe – jak zresztą z całą resztą zakładów bukmacherskich. Dlatego też dziś przedstawimy ci najlepsze porady do tego, jak można grać u bukmachera na e-sportach, I jednocześnie coś u niego wygrać.

Jak obstawiać e-sport? Poradnik od eksperta

Najpierw – zagraj w tytuł, który chcesz obstawiać

Nie da się ukryć, że jeśli chcesz obstawiać eSport, musisz mieć doświadczenie w tytule, na który chcemy postawić. Na przykład załóżmy, że zaczynasz obstawiać jedną z najpopularniejszych gier e-sportowych, takich jak Valorant. Aby wybrać odpowiedni typ, musimy poświęcić co najmniej kilka tygodni na zrozumienie mechaniki gry, składu drużyny i strategii gry. Tylko w ten sposób możemy łatwo przewidzieć, która drużyna wygra, chociaż z drugiej strony nadal mogą zdarzyć się takie sytuacje, gdzie na przykład jedna z drużyn po prostu dogaduje się z drugą, aby celowo przegrali – a kasą podzielą się później. Takie sytuacje zdarzały się, I będą się nadal zdarzać.

E-sporty a bukmacherzy

Tak naprawdę coraz więcej legalnych bukmacherów oferuje swoje zakłady na e-sporty – głównie też z powodów koronawirusa. Faktem jest to, że zainteresowanie nim ludzi jest tak duże, że na Zachodzie pojawił się odrębny styl gracza, obejmujący tylko nastawienie na granie w gry e-sportowe. Oczywiście ten trend wcześniej czy później dotknie nas, bo intel co roku organizuje zawody e-sportowe i cieszy się dużą popularnością. Poza tym zakłady są dokładnie takie same, jak inne zakłady sportowe.

Nie musisz być super aktywnym graczem, aby dobrze radzić sobie w zakładach e-sportowych. Tak, jest wielu graczy z dużym doświadczeniem e-sportowym, ale są też tacy, którzy głównie posiadają sporą matematyczną wiedzę, którą mogą wykorzystać do przewidzenia danego wyniku. Naturalnie skoro to czytasz, to raczej nie należysz do tej grupy osób, ale nie martw się, bo zaraz opowiemy ci, co warto jest zrobić, jeśli chcesz wygrywać częściej u buka.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Analiza e-sportowa

Twoje zakłady powinny być głównie oparte na dokładnej analizie drużyny e-sportowej, na którą chcesz obstawić typ. Śledź wiadomości, sprawdzaj wyniki i statystyki swojej ulubionej drużyny lub graj sam. Aby wygrać w typach e-sportowych, musisz być ekspertem w tej dziedzinie, aby mieć szansę na wygraną u buka. Znajomość gry może pomóc Ci skorzystać z dokonanych wyborów. Pamiętaj też, aby nigdy nie ryzykować zaciągania długów u bukmachera. Na przykład zdecydowanie najlepiej jest wytypować daną grę, ale jeśli nie masz teraz na to pieniędzy, nie obstawiaj. To lepsze niż obstawianie i żałowanie, że się przegrało, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

E-sport a 2020

Całe szczęście, że zawody e-sportowe mogą w całości odbywać się zdalnie, dlatego też koronawirus na całe szczęście nie zakłócił przebiegu większych spotkań e-sportowych, dlatego też możesz na spokojnie obstawiać zakłady na e-sport, bez obawy, że jakieś spotkania się nie odbędą.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button