Jak nie zbankrutować na zakładach sportowych?

Na zakładach bukmacherskich można naprawdę sporo zarobić. Wszak jest coraz więcej osób, które dzięki podmiotom hazardowym mają znacznie więcej gotówki na koncie. Jest także jednak druga strona tego medalu. Niektóre osoby tracą pieniądze na zakładach sportowych. Na szczęście takiego stanu rzeczy można uniknąć. Trzeba tylko grać w odpowiedni sposób…

Jak nie zbankrutować na zakładach sportowych?

Wybieraj wydarzenia z jednej dyscypliny sportowej

Zazwyczaj jest tak, że osoby początkujące przede wszystkim typują wszystko, co znajduje się w ofercie danego podmiotu hazardowego. Chodzi o to, że np. jednego dnia wybierają coś z futbolu, potem spotkania tenisa ziemnego, a następnie mecze siatkarskie itp. Ogólnie oferta podmiotów hazardowych jest bogata. Na skutek tego osoby zainteresowane tym zagadnieniem mogą swobodnie grać nie tylko najbardziej popularne dyscypliny, ale także te o wiele bardziej niszowe. To jednak równocześnie nie oznacza, że możesz typować wszystkie dyscypliny naprzemiennie.

Jeśli chcesz regularnie wygrywać pieniądze w podmiotach hazardowych, to warto być ekspertem od konkretnej działki. Np. może to być PKO Ekstraklasa, La Liga, skoki narciarskie, czy wyścigi F1. Wybierz sobie określone rozgrywki. Postaraj się być ekspertem od danego działu. Jeśli będziesz regularnie poszerzał własne kwalifikacje, to jest o wiele mniejsze ryzyko, że wyzerujesz konto.

Nie typuj taśm

Innym błędem nierzadko popełnianym przez początkujących jest obstawianie taśm. O wiele lepiej jest zaś np. zdecydować się na typy dnia od ekspertów, niż puszczać takie właśnie kupony. Na pewno wielu z Was zapyta się teraz, czym są generalnie taśmy… Otóż są to takie kupony, które składają się z kilku, kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu wydarzeń. Szanse na wejście takich wariantów? Wyjątkowo małe. Można nawet napisać, że matematyczne. Jeśli będziesz typował taśmy, to nie ma możliwości, byś dokładnie zapoznał się z każdym typem. Analiza na pewno będzie kulała.

Poza tym są małe szanse, że wejdą Ci dokładnie wszystkie zagrane opcje. A wystarczy przecież tylko jedno pudło, aby kupon nadawał się do wyrzucenia. Wnioski są zatem jasne i chyba dość klarowne. Jak będziesz obstawiał regularnie taśmy, to stan Twojego konta będzie systematycznie malał. Na pewno zatem nie warto iść tą drogą. W końcu ona do niczego dobrego Cię nie zaprowadzi.

Staraj się dokładnie analizować grane wydarzenia

Jeśli chcesz, by obstawiane przez Ciebie typy dnia przynosiły Ci regularne zyski w firmach bukmacherskich, to warto dokładnie przyłożyć się do tego zagadnienia. Dlatego też warto typować single albo duble. Na skutek tego będziesz miał więcej czasu, aby wszystko precyzyjnie przeanalizować. Warto sprawdzać nie tylko najważniejsze kwestie, ale także detaliczne sprawy. Im więcej aspektów weźmiesz pod uwagę, tym dla Ciebie lepiej. Oczywiście, dokładna analiza nie daje 100% gwarancji, że na pewno Twój kupon będzie wygrany. Na pewno jednak pracowitość na tym polu prędzej czy później będzie wynagrodzona. Jeśli będziesz dokładnie analizować wydarzenia, to masz większe szanse na systematyczne wygrane.

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button