Jak kryć swoje karty w pokerze?

Wielu naszych rywali, podczas grania z nami w pokera online, będzie próbować przewidzieć to, jakie karty mamy. Jak więc kryć nasze karty przed przeciwnikami przy stole? O tym opowiemy wam już za moment!

Jak kryć swoje karty w pokerze?

Przede wszystkim – nie bądź fajtłapą.

Wielokrotnie początkującym graczom zdarzało się, iż ich przeciwnicy byli w stanie ,,przewidzieć” ich karty, z racji tego że zamiast po prostu zagiąć lekko kartę aby zobaczyć jej róg, początkujący podnosił karty, odsłaniając je przed przeciwnikami. Dlatego też, pamiętaj – aby sprawdzić twoje karty – nie pochylaj się, nie podnoś ich, zamiast tego po prostu przykryj je lewą dłonią, a następnie prawą lekko odegnij do góry, abyś tylko ty widział jej róg. Po wszystkim opuść kartę – i jeśli twoja ręka jest dobra, graj – w innym wypadku blefuj lub pasuj.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Staraj się nie blefować – jeśli masz kiepskie karty – pasuj

Początkujący pokerzyści myślą, że po obejrzeniu kilku poradników ,,jak blefować” potrafią świetnie to robić i starają się to powtórzyć, w końcu jak ktoś ograł swojego przeciwnika blefując – to oni mogą i chcą robić to samo. To jednak spory błąd, z racji tego że nie mają oni najczęściej odpowiednich umiejętności do tego, aby przewidzieć dokładnie to co zrobi rywal, bądź też jakie karty on otrzymał, przez co zaczynają zachowywać się nonszalancko, myśląc że wygrają, podbijają stawkę.

Jednakże najczęściej w tym momencie coś zdradza początkującego, przez co przeciwnicy dokładnie wiedzą co zrobić i w tym momencie nasz ,,świeżak” traci wszystkie swoje pieniądze, z racji tego że zapomniał o tym, że jego przeciwnicy również mogą spróbować wyczytać, jakie karty ma. Naturalnie uważajcie żeby się w tym momencie nie próbować odegrać po raz kolejny, ponieważ to prowadzi do uzależnienia od pokera.

Darmowy bonus od STS : Ten legalny bukmacher przygotował dla nowych graczy bonus 29 zł bez depozytu, w sam raz żeby przetestować nowe gry tego bukmachera. Bonus zostanie przyznany jeśli wpiszesz kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl. Bonus 29 zł zostanie dopisany po około 1h od rejestracji.

Jeśli nie umiesz kryć swoich kart dobrze – graj w pokera online

Jeśli nie potrafisz jeszcze dobrze kryć swoich kart, to jest to zdecydowanie łatwiejsze do osiągnięcia kiedy gramy w pokera online. Na ten moment jedyny sposób na to, aby zagrać w (nie do końca) ten sam poker online legalnie w polsce jest Betgames STS, gdzie raczej wcielamy się w rolę gracza-widza, którego zadaniem jest obstawić, które karty zwyciężą w rozgrywce na żywo. Może i nie jest to najwygodniejsza forma gry, ale to jedyna alternatywa dla osób, którzy w naszym kraju chcą grać w pokera online.

Ucz się na błędach

Poker to gra, w której każdy non-stop się rozwija. Niektórzy nawet wykształcili w sobie pewne taktyki, które pozwalają im nawet pokazać swoje karty przeciwnikowi, a oni i tak go ograją z wszystkich pieniędzy, jednakże pamiętajcie, że aby do takiego stanu rzeczy dojść, musicie mieć odpowiednie umiejętności i sporo doświadczenia – dlatego też takie zagrania próbujcie już po tym, jak trochę doświadczenia w pokerze zbierzecie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button