Gdzie lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?

Miejsce, w którym odbywa się obstawianie zakładów bukmacherskich to zazwyczaj kwestia mocno indywidualna. Ale tak naprawdę musimy wziąć pod uwagę to, gdzie obstawiamy może również mieć spory wpływ na to, jak będą się kształtowały nasze wygrane. Gdzie więc lepiej obstawiać nasze zakłady?

Gdzie lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?

Stacjonarne punkty bukmacherskie

Bukmacherskie ,,ziemniaki” tak naprawdę przestały być już dominującą formą – jak ludzie obstawiają zakłady bukmacherskie i to nieważne, czy początkujący, czy doświadczeni typerzy. Wiele przychodzi do ziemniaków, aby rozmawiać, a czasem nawet oglądać mecze na żywo i stawiać zakłady. Nie ulega wątpliwości, że te miejsca mają swój klimat i jest to piękną tradycją, ale w dzisiejszych czasach najważniejsza jest wygoda – no I bezpieczeństwo, ponieważ pandemia covid-19 nie wybiera. Nikt nie chce tracić czasu na obstawianie po drugiej stronie miasta, ponieważ można to łatwo zrobić w domu za pomocą zaledwie kilku kliknięć, a dodatkowo znika ryzyko zarażenia się.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Ponadto wszystkie nasze fundusze, kupony i historia zakładów są skoncentrowane w jednym miejscu, dzięki czemu możemy łatwiej sprawdzić, czy zarabiamy, czy tracimy pieniądze podczas zakładów. Ponadto, sądząc po wszystkich możliwych statystykach, Internet oferuje ogromne możliwości dopasowania wszystkich czynników pod nas. Dziś takie punkty odgrywają coraz mniejszą rolę jeśli chodzi o zakłady w stacjonarnych miejscach w których można złożyć zakłady, ale to tylko dlatego, że mają oni oddanych klientów – w innym wypadku internet przejąłby większość tego udziału – no I z następnymi latami tak na pewno się stanie.

Zalety obstawiania przez internet

Główną zaletą obstawiania zakładów przez internet jest na pewno to, że można grać nawet u kilkunastu bukmacherów na raz – oczywiście jeśli masz pieniądze na depozyt. Może się okazać, że na dane wydarzenie jeden z nich zaoferuje wyższe kursy – obstawiamy tę samą kwotę, podejmujemy takie samo ryzyko, ale dostajemy więcej. W Internecie jest wiele stron porównujących kursy bukmacherów. A pomyśl, jeśli stawiałbyś w zwykłym, stacjonarnym punkcie bukmachera, to byłbyś skazany na ofertę akurat tej firmy – no I niekoniecznie byłaby ona najlepsza.

Za pomocą internetu obstawia się łatwiej

Nie ulega wątpliwości, że bukmacherzy oferują bonusy na start przez internet, gdzie (jeśli dobrze trafisz) to inwestując stosunkowo niewielkie pieniądze, możesz zdobyć nawet I tysiące złotych. Jednakże z drugiej strony nigdy nie ma tak łatwo I prosto, z racji tego, że bukmacherzy zawsze przygotowują swoje bonusy w ten sposób, aby szansa na wygraną była minimalna. W końcu sporty są dość nieprzewidywalne, nie da się skutecznie przewidzieć wyniku każdego meczu, zawsze gdzieś będą niespodziewane wyniki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kursy – podatki I takie sprawy

No niestety, ale każdy gracz musi płacić podatki. W zależności od marż zysku firmy lub specjalnych promocji stawki, po których mogą się znacznie różnić. Najlepiej monitorować, czy dany buk ma grę wolną od podatku, co sprawi, że gra obędzie się bez podatku 12% – jednakże z drugiej strony marża bukmacherska na pewno pozostanie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button