Fortuna kontra STS – starcie gigantów

Fortuna kontra STS – starcie gigantów

Aktualnie to właśnie te dwa podmioty hazardowe są uważane za jedne z najlepszych na całym rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Obie te firmy bukmacherskie zapewniają profesjonalne i zarazem uniwersalne usługi. Zaraz zaś przekonasz się, o co nam dokładnie chodzi… Dodatkowo będziesz mógł sprawdzić, który podmiot hazardowy ma aktualnie lepsze bonusy na dzień dobry.

Fortuna – graj stacjonarnie, przez sieć albo korzystaj z aplikacji

Jakie są kluczowe powody, by zdecydować się na tego bukmachera? Od razu trzeba każdego uspokoić. Fortuna to bowiem legalna firma bukmacherska. Dodatkowo możesz korzystać z jej usług na szereg sposobów. Zaraz przekonasz się o wszystkich opcjach. M.in. możesz grać w punktach stacjonarnych. Tych zaś jest naprawdę całkiem sporo w Polsce. Zagrałeś kupon w jednym z lokali stacjonarnych? Teraz nie wiesz, czy udało Ci się wygrać? Fortuna Sprawdź Kupon to usługa, z której możesz skorzystać. Wejdź na https://gm.efortuna.pl/tiket/check. Ewentualnie możesz zweryfikować swój kupon po prostu ponownie w lokalu stacjonarnym. Jak jeszcze masz okazję obstawiać oferowane na co dzień wydarzenia? Np. po założeniu konta bukmacherskiego. Coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. W końcu ludzie chcą zaoszczędzić pieniądze i czas np. na dojazdy. Nie da się zaś ukryć, że typowanie z własnego domu jest o wiele bardziej komfortowe. Co jeszcze się tutaj liczy? Możesz tak samo skorzystać z aplikacji mobilnej.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

STS także ma uniwersalne usługi

A może bardziej interesuje Cię ta właśnie firma bukmacherska? Czym cechuje się STS? W pierwszej kolejności warto zauważyć, że ten podmiot hazardowy jest legalny. Tutaj również możesz obstawiać na szereg sposobów. STS to taka firma bukmacherska, która ma zdecydowanie najwięcej lokalów stacjonarnych na terenie całego naszego kraju. Co jeszcze się tutaj liczy? Nie ma kłopotu, by obstawiać po założeniu konta internetowego lub skorzystaniu z przydatnej i zarazem darmowej aplikacji mobilnej. Co jeszcze wyróżnia STS na tle innych? To usługa, dzięki której możesz śledzić rozmaite wydarzenia sportowe… za darmo. Nie wiesz, jak oglądać mecze w STS TV? Tak naprawdę są tutaj tylko dwa podstawowe warunki. Przede wszystkim musisz mieć swoje konto bukmacherskie. Dodatkowo dobrze byłoby posiadać na nim jakiekolwiek środki. Generalnie usługa STS TV jest całkowicie darmowa. Warto jednak wiedzieć, że jest ona przeznaczona dla aktywnych użytkowników tego podmiotu hazardowego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie są lepsze bonusy na start?

Obie te firmy bukmacherskie zapewniają świetne promocje. Nowy Klient Fortuny może m.in. liczyć na bonus bez konieczności wykonywania depozytu. Tym sposobem jesteś w stanie zainkasować 20 PLN. Obecnie Fortuna zapewnia też zakład bez ryzyka do 600 PLN. Pod tym kątem STS także oczywiście nie ma się czego wstydzić. W końcu możesz np. liczyć na bonus bez depozytu w kwocie 25 PLN. Dodatkowo do Twojej dyspozycji jest główna promocja tego podmiotu hazardowego. Chodzi zaś o podwojenie wpłaty. Dzięki temu możesz zainkasować 100% do 1200 PLN.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button