Fora bukmacherskie – poradnik dla typerów

Fora o temacie przewodnim zakładów bukmacherskich to świetne miejsca na to, aby zdobyć nową wiedzę, poznać nowe osoby, bądź też odpowiednie sposoby na wygrywanie z bukmacherem. Ale czy jednak takie fora są dla ,,wszystkich”?

Fora bukmacherskie – poradnik dla typerów

Pieniądze zmieniają ludzi

Każdy, nawet początkujący typer zakładów bukmacherskich powinien pamiętać o tym, że gdy do gry wchodzą pieniądze to ludzie pokazują wtedy swoje prawdziwe oblicza. Oczywiście myślenie przez cały czas o tym, że będziemy w stanie się pilnować przez oszustami będzie dla nas wyczerpujące psychicznie, dlatego też zamiast bawić się w manię prześladowczą, to zdecydowanie lepiej byłoby gdybyśmy te informacje od czasu do czasu sprawdzali, dlatego też sprawdzenie czy ktoś nas nie chce oszukać podczas dawania nam ,,rad” powinno być naszym priorytetem, najlepiej jest to wtedy oddać pod wgląd zaufanej osobie, która się na tej tematyce zna – bądź też zadać to samo pytanie na innym forum i porównanie wyników.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Zdobywanie wiedzy na forach bukmacherskich

Wiadomo, że bez zdobycia odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie prawdopodobnie wygrywać dużych sum na zakładach bukmacherskich, dlatego też ważne jest to, aby odpowiednio się do tego przygotować. Jednym sposobem na to jest zdobycie odpowiedniego doświadczenia pod kątem typowania wyników, możemy zacząć od obstawiania poprzez wykorzystanie doświadczenia typów innych graczy na forach bukmacherskich.

Oprócz tego możemy spróbować również je zdobyć poprzez wykorzystanie na przykład freebetów bukmacherskich, a polegają one mniej więcej na tym, że dany legalny bukmacher oferuje nam takowy bonus, (jeśli nie jest on darmowym freebetem to musimy dokonać odpowiedniej wpłaty na nasze konto), i możemy za niego obstawiać wybrane (bądź dowolne) dyscypliny sportowe u takowego bukmachera. Naturalnie musimy pamiętać tutaj o przeczytaniu regulaminu, ponieważ firmy bukmacherskie nie są naiwne, dlatego też musimy sprawdzić, co należy zrobić aby po wygranej te środki otrzymać. Najczęściej jest to jednak kilkukrotny obrót bonusem – co łopatologicznie rzecz ujmując oznacza że musimy obstawić kilka razy zakład właśnie tymi środkami.

A czego nie robić na forach bukmacherskich?

Gracze oraz moderatorzy for bardzo nie lubią powtarzalnych, oraz nierozsądnych pytań – o które zapewne zapytałby każdy początkujący gracz zakładów bukmacherskich z racji tego że najczęściej administratorzy danego bloga tworzą specjalny dział – nazwany ,,najczęściej zadawane pytania” – na którym znajdziemy odpowiedzi, które zazwyczaj nurtują początkujących typerów. Oprócz tego, powinniśmy unikać wszelkiego rodzaju trolli oraz naciągaczy, z racji tego że korzyść z tytułu omijania takich osób sama w sobie jest dość wymierna. Również, czego nie powinniśmy robić na forach bukmacherskich, to zachowywać się po prostu źle – z racji tego że wyzywanie innych sprawi, iż z takiego forum zostaniemy po prostu usunięci.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button