Dlaczego STS jest największym polskim bukmacherem?

Jaka jest w tym momencie zdecydowanie najbardziej popularna firma hazardowa? Na pierwszym miejscu (tak naprawdę uwzględniając rozmaite rankingi) znajduje się STS. Co ciekawe, w sieci można przeczytać, że ten podmiot bukmacherski ma około 50% wpływów z całego rynku. Z czego wynika jednak tak wielka popularność tego buka?

Dlaczego STS jest największym polskim bukmacherem?

Doświadczenie i bardzo dobre opinie

STS to na pewno firma bukmacherska mająca wiele lat stażu w ramach branży hazardowej. Pierwsze zakłady zaczęły być oferowane już w 1997 roku. STS to jeden z najstarszych bukmacherów na naszym rynku! Fakt, że ta firma hazardowa działa tak długo jednoznacznie oznacza, że usługi są na bardzo dobrym poziomie. I praktycznie od samego początku ten podmiot utrzymuje się na pierwszym miejscu. Opinie na temat tej firmy bukmacherskiej są bardzo dobre. Z jednej strony STS dba o Klientów. Zaraz przekonasz się, jakie bonusy są oferowane na start. Z drugiej strony ta firma bukmacherska wspiera polski sport. Wszak to sponsor np. kadry narodowej (męskiej) w piłce nożnej, Lecha Poznań, czy Pogoni Szczecin… Ludzie to zaś doceniają. W rozmaitych rankingach popularności STS przeważnie znajduje się zatem na pierwszym miejscu.

Atrakcyjne bonusy dla nowych

Co jest oferowane nowym Klientom? To np. sts bonus bez depozytu. Co trzeba krok po kroku zrobić, by z niego skorzystać? Musisz na sam początek zarejestrować konto. Potem należy wpisać specjalny kod promocyjny. Jeśli to zrobisz, to zgarniesz freebeta w wysokości 25 PLN. Jaki jest zaś główny bonus tego bukmachera? To 100% do 1200 PLN. Tutaj warunki się nieco różnią. Przede wszystkim trzeba dokonać rejestracji. Potem musisz wpłacić pierwszy depozyt. Od niego zależy, ile otrzymasz bonusu. Jak wpłacisz np. 300 PLN, to będziesz mieć na koncie 600 PLN itd. Warto zrobić depozyt na 1200 PLN, aby w całości wykorzystać bonus oferowany w tym momencie przez STS. Pamiętaj, że ta gotówka na starcie nie jest Twoja. Aby tak było, musisz dokonać obrotu. Jak zaś zająć się tym zadaniem? Na pewno trzeba zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy. Minimalny kurs to w tym przypadku 1,91. Pamiętaj, że na poczet obrotu bonusem są zaliczane wyłącznie wygrane kupony. W związku z tym należy dobrze zastanowić się nad tym, jakie kupony będą przez Ciebie finalnie obstawiane. Nie da się jednak ukryć, że to jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) bonusów na start oferowany obecnie przez podmioty hazardowe. To też wpływa na to, że STS jest coraz bardziej lubiany wśród graczy.

Kto może zagrozić pozycji STS?

Tak naprawdę STS jest zdecydowanie numerem jeden na rynku zakładów wzajemnych. Bardzo lubianym bukiem jest także Fortuna. Ten podmiot hazardowy jest m.in. doświadczony. Też ma dobre recenzje. Jeśli wpiszesz fortuna kod promocyjny, to zainkasujesz 20 PLN na start (jest to bonus bez depozytu). Jaka jest zaś główna promocja tego bukmachera? Jeśli wpłacisz pierwszy depozyt, to potem będziesz mógł zagrać premierowy zakład. Fortuna oferuje zaś zwrot stawki do 600 PLN (w przypadku przegranej).

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button