Dlaczego nowym graczom odradza się zakłady AKO?

Dlaczego nowym graczom odradza się zakłady AKO?

W profesjonalnych firmach bukmacherskich możesz obstawiać przeróżne zakłady. Dlaczego nie warto jednak typować kuponów AKO, czyli takich składających się z kilku, kilkunastu albo nawet… kilkudziesięciu wydarzeń? Jesteś nowy i szukasz poradników bukmacherskich dla początkujących? W takim razie przeczytaj poniższy wpis.

Najlepsze są kupony solo

Aby regularnie zarabiać pieniądze w zakładach bukmacherskich, należy między innymi posiadać bardzo dużo wiedzy. Szczęście też się oczywiście przydaje, aczkolwiek nie można bazować tylko na farcie. Ważne jest to, ile wydarzeń będzie na jednym kuponie. Należy wyrobić sobie w tym temacie odpowiednie nawyki. Możesz grać na przykład właśnie kupony solo. Są one natomiast zdecydowanie najbardziej opłacalne. Dlaczego jednak taka właśnie sytuacja ma miejsce? Trzeba zwrócić uwagę na czynnik, że wtedy wygrane są o wiele częstsze. Nowi gracze są zaś w stanie regularnie budować własny kapitał. Jeśli zaś będziesz obstawiał zakłady AKO, to musisz liczyć się z tym, że wygrane będą trafiały na Twoje konto z mniejszą częstotliwością. Statystyki to wyraźnie pokazują.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Im więcej wydarzeń na kuponie, tym większe ryzyko porażki

Istotne jest to, żeby o tym fakcie nie zapominać. Nowi gracze często typują zaś na przykład tak zwane taśmy. Umieszczają na kuponach czasami nawet kilkadziesiąt rozmaitych wydarzeń. Przeważnie z różnych dyscyplin sportowych. Im zaś więcej wydarzeń, tym prawdopodobieństwo porażki staje się większe. O tym właśnie aspekcie nie możesz w ogóle zapominać. Jeśli zatem puszczasz taśmy, to nie dziw się, iż często lądują one potem w koszu. Jest bowiem mała szansa na to, że Twój kupon ostatecznie okaże się wygrany. Pamiętaj, że bez stosowania dodatkowych systemów muszą wejść dokładnie wszystkie typy, byś mógł odebrać wygraną. Im ich więcej, tym ryzyko porażki rośnie. Dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na single, ewentualnie na duble. Zawodowcy pod żadnym pozorem nie grają taśm. Nie daj się zatem skusić na takie obstawianie. To zaś częsta przypadłość młodych osób, które nie są do końca doświadczone. Typerzy chcą zaś szybko wygrać naprawdę sporo pieniędzy. Teoretycznie ewentualne wiktorie dzięki taśmom są spore. Co z tego, jak takie kupony wchodzą bardzo, bardzo rzadko.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego jeszcze warto obstawiać single?

Typowanie kuponów solo jest najbardziej polecane z pośród wszystkich rodzajów zakładów bukmacherskich. Przez zawodowców i ekspertów od świata szeroko rozumianej bukmacherki. Warto wiedzieć, że masz do wyboru rozmaite opcje. Ta jednak jest najbardziej opłacalna. W dłuższej perspektywie czasu to dzięki singlom można najbardziej wychodzić na plus. Warto wiedzieć, że im mniej granych typów, tym masz więcej czasu na ich dokładne przeanalizowanie. Dzięki temu możesz dowiedzieć się wszystkiego o konkretnych zawodnikach, klubach itp. Im więcej faktów, tym mniejsze ryzyko porażki. A jak zagrasz na przykład kilkanaście wydarzeń, to jest bardzo mała szansa, że je wszystkie dokładnie przeanalizujesz. To zaś proszenie się o kłopoty w postaci przegranych kuponów…

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button