Czy zakłady na piłkę nożną stoją pod jednym, wielkim zdaniem zapytania?

Tak naprawdę, nie da się ukryć, że nie tylko zakłady bukmacherskie na mecze online, ale również i na wszystkie dziedziny sportowe stoją pod wielkim znakiem zapytania. W końcu trudno się temu dziwić – koronawirus zniszczył plany wszystkich na ten rok. Można by rzec, że to akurat ten rok zostanie w przyszłości zapamiętany jako jeden z najgorszych, a nasze pociechy będą nas pytać, jak wyglądało życie w tych czasach… wracając jednak do zakładów bukmacherskich – dlaczego to właśnie zakłady sportowe (i konsekwentnie mecze na żywo) na piłkę nożną są najbardziej zagrożone ze wszystkich?

Czy zakłady na piłkę nożną stoją pod jednym, wielkim zdaniem zapytania?

Jak nie wiadomo o co chodzi – to chodzi o ….

Pieniądze. No cóż, jeśli bukmacherzy na czymś nie zarabiają, to naturalnie automatycznie tracą. Nie inaczej jest w wypadku zakładów na piłkę nożną – każdy dzień bez zaoferowanego zakładu to straty, na dodatek gracze przez pewien czasu również stali się dość powściągliwi z wydawaniem swoich pieniędzy na zakłady – co ciekawe, nawet jeden z bukmacherów zdecydował, że lepszą opcją będzie zawieszenie działalności, niż oferowanie dalej zakładów, których nikt nie ma ochoty obstawiać. Naturalnie sytuacja powoli wraca do normy, jednakże pamiętajmy tutaj o tym, że nie wciąż bukmacherzy ponieśli straty na tych kilku miesiącach bezczynności, dodatkowo jeszcze takie wielkie zawody jak euro 2020, które przyniosłyby milionowe zyski dla legalnych bukmacherów, zostały przełożone o rok dalej, co automatycznie uszczupliło ich budżet. Każdy tak naprawdę traci na koronawirusie – piłkarze, z racji tego, że większość z nich nawet nie może trenować w zespole, bo covid, fani, bo nie mogą oglądać swoich ulubionych sportowców, oraz bukmacherzy, bo nie mogą oferować zakładów na te bardziej lukratywne spotkania – bo po prostu ich nie ma. Naprawdę patowa sytuacja, i ciężko tu się dziwić – w końcu każdy lubi zarabiać, a nikt nie lubi tracić, prawda?

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Nowe wiadomości od WHO

Każdy, kto ogląda wiadomości zdaje sobie sprawę z tego, że Polska wyprodukowała własną szczepionkę na koronawirusa z osocza ozdrowieńców, i zamierza ją zacząć podawać na terenie naszego kraju od końca przyszłego miesiąca – a rosja wyprodukowała własną wersję. Naturalnie są to poniekąd pocieszające informacje, jednakże dziś samo WHO wystosowało informację, że pandemia nie skończy się wcześniej, jak pod koniec 2021. Uzasadniło to tym, że grypa hiszpanka, której epidemia rozpoczęła się ponad sto lat temu, również tyle trwała. Otóż nie powinniśmy bawić się tu w jasnowidza, ale zakładamy, że sama choroba zostanie z nami o wiele dłużej, co jest dość smutne, ale lepiej jest założyć najczarniejszy scenariusz, zamiast później się rozczarować – dobrze, wróćmy jednak do tematu bukmacherów.

Co dla bukmacherów maluje przyszłość?

Otóż tak naprawdę muszą oni zacisnąć pasa – co przekłada się bezpośrednio na nas, czyli graczy, na gorsze bonusy, oraz bardziej mizerne zakłady, ale niestety, takie jest życie, każdy na czymś traci, więc musimy przygotować się na to, że ten okres ,,bukmacherskiej posuchy” jeszcze potrwa z kilka do kilkunastu miesięcy, i nic z tym nie możemy zrobić


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button