Czy warto obstawiać zakłady na żywo? Porady dla początkujących

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy powinno być dla Ciebie priorytetowe. Jeśli zatem zamierzasz typować zakłady bukmacherskie, to rób to z głową. W ETOTO możesz obstawiać nie tylko wydarzenia przedmeczowe, ale również live. Co konkretnie jest do gry? Jak typować wydarzenia na żywo w ETOTO? Czego zaś powinno się unikać niczym ognia?

Co można obstawiać na żywo w ETOTO?

Wyboru jest bardzo dużo. Tak samo, jak w przypadku zakładów przedmeczowych. Osoby, które zarejestrują się w ETOTO, nie będą zatem tego na pewno żałować. Warto wiedzieć, że do wyboru są m.in. spotkania piłki nożnej. Futbol jest zdecydowanie najbardziej popularnym sportem. Ludzie często go obstawiają w trybie prematch. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o zakłady na żywo. Co ciekawe, w ETOTO możesz obstawiać nawet bardzo niszowe rozgrywki. Np. teraz do typowania jest liga algierska U-21. Poza tym nie brakuje zakładów podstawowych oraz dodatkowych. Jest zatem w czym wybierać. Warto zaznaczyć, że w ETOTO do obstawiania są także inne zakłady na żywo. M.in. z takich dyscyplin, jak tenis ziemny, koszykówka, siatkówka itp. Nie brakuje również sportów niszowych. Takich, jak np. darts. Może dla niektórych to będzie niespodzianka, ale w ofercie znajdują się też rozgrywki e-sportowe. Jeśli zatem interesujesz się tym zagadnieniem, to możesz obstawiać na żywo to, jak np. pójdzie Twojej ulubionej ekipie.

Jak obstawiać wydarzenia live?

Do grania są rozmaite opcje. Jak jednak typować na żywo, aby mieć szanse na notowanie bardzo dobrych, zadowalających wyników? Przygotowanie merytoryczne to podstawa. Dobrze byłoby na początek np. wybrać sobie mecz tenisowy, którym chcesz się zająć na żywo. Jak nie wiesz, co obstawać, to zawsze możesz skorzystać z pomocy ekspertów. Blog etoto pod adresem https://blog.etoto.pl/ jest zaś coraz częściej odwiedzany. W końcu to prawdziwa „kopalnia wiedzy”. Nie brakuje tam m.in. newsów. Na tematy sportowe i właśnie dotyczące zakładów bukmacherskich. Poza tym jest sporo analiz i typów. Na pewno przed konkretnym wydarzeniem trzeba sporo rzeczy sprawdzić. A na blogu ETOTO nie brakuje cennych informacji. M.in. ważne jest to, jak w ostatnich kilku meczach prezentowali się konkretni zawodnicy. Poza tym musisz sprawdzić, na jakiej nawierzchni będzie rozgrywane dane spotkanie tenisowe. Liczy się także brak kontuzji oraz wyniki ze spotkań bezpośrednich itp. Jak dobrze przygotujesz się do danego spotkania, to wówczas możesz zacząć grać zakłady na żywo. Jest to ważne, ponieważ kursy zmieniają się bardzo dynamicznie. Musisz zatem szybko podejmować decyzje. Dobrze byłoby również śledzić na żywo to, co dzieje się na korcie. W końcu to również ułatwi Ci grę.

Czego nie powinno się robić w czasie typowania na żywo?

Musisz ustalić sobie, ile pieniędzy przeznaczasz np. na dane spotkanie tenisowe. Potem trzeba się tego trzymać. Jeśli coś nie pójdzie po Twojej myśli, to nie możesz szukać od razu szansy do odwetu. Odgrywanie się, pod wpływem emocji, zazwyczaj bowiem sprawia, że stan konta jeszcze bardziej się zmniejsza.

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button