Czy warto jest zakładać konto tymczasowe?

Konto tymczasowe to bardzo wygodna usługa dla tych, którzy nie są do końca jeszcze zdecydowani, aby obstawiać zakłady bukmacherskie. W końcu jak sama nazwa mówi – pozwala nam to na założenie konta, które nie wymaga naszej ingerencji, czy nawet też potwierdzenia naszych danych. Naturalnie nie jest to na rękę bukmacherom, jednakże coraz większa ilość firm proponuje nam taką usługę. Więc czy warto jest zakładać konto tymczasowe zanim zdecydujemy się na konkretnego bukmachera? Tego dowiecie się już za chwilę!

Czy warto jest zakładać konto tymczasowe?

Ograniczenia konta tymczasowego

Na początek powiedzmy sobie o ograniczeniach kont tymczasowych. W końcu jako nowi gracze zakładów bukmacherskich takie rzeczy powinniśmy wiedzieć. Na starcie możemy jedynie dokonywać na nie wpłaty środków, natomiast ewentualna wypłata możliwa jest dopiero po wprowadzeniu i potwierdzeniu naszych danych. Konto tymczasowe to na pewno strzał w dziesiątkę dla osób niezdecydowanych, dlatego też jeśli nie spodoba się nam obstawianie u danego bukmachera, bardzo łatwo możemy takie konto po prostu usunąć. Oprócz tego, niestety ale wszystkie bonusy powitalne dla nowych graczy nie będą nas obowiązywać, dlatego też trzeba się z tym liczyć, jeśli chcemy obstawiać zakłady poprzez konto tymczasowe.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Konto tymczasowe u bukmachera STS

Mimo iż na oficjalnej stronie STS nie pojawił się żadne ogłoszenie informujące o możliwości utworzenia konta tymczasowego sts, to opcja jest już jak najbardziej dostępna i można z niej korzystać. Nie inaczej stało się w przypadku legalnego bukmachera Betclic, który też dość niedawno dodał do swojej oferty konto tymczasowe, o którym również opowiemy wam za moment. Jednakże najpierw pokażemy wam, jak wygląda zakładanie konta tymczasowego u bukmachera STS.

Zakładanie konta tymczasowego u STS odbywa się w dwóch etapach:

1 –  Rejestracja – Klikamy w przycisk „Rejestracja” na stronie www.sts.pl, a następnie podajemy adres e-mail, do którego będzie przypisane nasze konto STS, wymyślone przez nas hasło oraz numer telefonu. Nie obędzie się też bez zaznaczenia przynajmniej jednej zgody.

2 – Czekamy na kod SMS – Po przejściu kroku numer jeden na nasz numer telefonu powinien przyjść SMS z kodem weryfikacyjnym.

3 – Gotowe – nasze konto tymczasowe jest aktywne!

Konto tymczasowe u Betclic

Konto tymczasowe u tego bukmachera ważne jest przez okres 90 dni od rejestracji. Do tego czasu należy przekazać swoje dane oraz niezbędne dokumenty do ukończenia tworzenia naszego normalnego konta gracza – w innym wypadku zostanie ono usunięte. Dodatkowo, konto bez weryfikacji Betclic ma niestety ograniczenie wpłat. Posiadacz takiego konta może przelać do bukmachera maksymalnie 5000 złotych, a do tego nie może przed weryfikacją dokonać jakiejkolwiek wypłaty.

Co do zalet takiego konta to najprościej wyłożyć można to w ten sposób, że dany bukmacher nie wymaga od graczy przesyłania skanu dowodu osobistego bądź innych podobnych dokumentów. To wygodna opcja, bo dzięki niej można od razu po rejestracji przejść do wpłaty i obstawiania za prawdziwe pieniądze!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button