Czy obstawianie zakładów sportowych przez internet jest bezpieczne?

Chcielibyście spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich? Macie jednak pewne wątpliwości związane z tym tematem? Mianowicie chodzi o to, że tak naprawdę do końca nie wiecie, czy to wszystko jest bezpieczne? Obecnie powstaje coraz więcej firm hazardowych działających przez internet. Czy jednak warto rzeczywiście rejestrować tam swoje konto?

Czy obstawianie zakładów sportowych przez internet jest bezpieczne?

Wybór odpowiedniego bukmachera jest kluczowy

Kwestia bezpieczeństwa tak naprawdę w dużej mierze zależy od tego, jaki bukmacher zostanie przez Was wybrany. Na internecie są bowiem rozmaite firmy hazardowe. Niestety, nie wszystkie są rekomendowane przez ekspertów od tej tematyki. Należy unikać firm hazardowych, które nie posiadają licencji na oferowanie swoich usług na terenie Polski.

Należy pamiętać, że gra w takich bukmacherach jest po prostu niezgodna z prawem. Są oczywiście zawodnicy, którzy na początku nic sobie z tego nie robią. Stosują rozmaite bramki ze zmiennym adresem IP, wybierają różne dziwne metody służące do wpłacania oraz wypłacania pieniędzy itp. Na każdym kroku tak naprawdę muszą kombinować i ukrywać się ze swoją grą.

Czy ma to wszystko sens? Niekoniecznie. Zwłaszcza, że można zdecydować się po prostu na legalnych bukmacherów działających w Polsce. Oczywiście, jest tutaj podatek, ale przynajmniej wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Można na przykład realizować transakcje przychodzące i wychodzące przy pomocy własnego konta bankowego. Taki bukmacher to gwarancja legalności, a także całkowitego bezpieczeństwa. Nie trzeba obawiać się, że dziwnym trafem Wasze konto zostanie nagle zamknięte. Niestety, nieuczciwe firmy hazardowe czasami stosują właśnie takie praktyki…

Co na ten temat mówi polskie prawo?

Dużo osób zastanawia się, jak konkretnie do tej sprawy podchodzi polskie prawo. Niektórzy obawiają się, że w ogóle nie można grać w żadne zakłady bukmacherskie. Okazuje się jednak, że jest to legalne. Tak samo, jak na przykład gra w lotto. Kluczem do tej całej kwestii jest po prostu wybór dobrego bukmachera. Bez żadnego kłopotu można znaleźć serwisy, gdzie są listy firm hazardowych spełniających konkretne wymagania właśnie w tym względzie.

Jeśli zarejestrujecie się w nielegalnej firmie, która nie ma licencji, to będziecie łamać polskie prawo. Musicie mieć się na baczności, ponieważ mogą czekać Was naprawdę bardzo surowe konsekwencje. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, kiedy wybierzecie na przykład Betclic, Totolotka, Fortunę itd. Takie firmy mają bowiem odpowiednie dokumenty na oferowanie swoich usług w branży bukmacherskiej. Rejestracja w takim bukmacherze nie wiąże się z jakimkolwiek łamaniem polskiego prawa. Można zatem nie tylko swobodnie wpłacać pieniądze, ale także je regularnie pomnażać.

Czy trzeba dodatkowo odprowadzać podatki od wygranych?

Nie brakuje hazardzistów zastanawiających się też nad tym tematem. Na szczęście wszystkie ewentualne wygrane są już od razu opodatkowane. Wobec powyższego nie trzeba podejmować żadnych dodatkowych ruchów. Co więcej, takie wygrane pieniądze mogą być swobodnie wydawane – nie trzeba obawiać się, że ktoś będzie miał wątpliwości w stosunku do sposobu zarobienia tej gotówki.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button