Czy bukmacher 1xbet jest legalny?

1xBET – rosyjski bukmacher, który jest bardzo popularny wśród polskich graczy, nie jest legalny! Nie posiada on wymaganej licencji wydawanej przez ministerstwo finansów.   Mimo że udostępnia polską wersję językową strony, która dla niewtajemniczonych graczy może się wydawać zupełnie legalna, to skorzystanie z jego oferty nie jest zgodne z obowiązującym prawem.

1xbet bukmacher
Czy 1xbet jest w Polsce legalnym bukmacherem?

Zgodnie z przepisami strona internetowa bukmachera 1xBET powinna być zablokowana i niedostępna dla polskich graczy. Taki sam los czeka wszystkich operatorów, którzy nie posiadają wymaganej licencji. Minister finansów tworzy listę takich miejsc, którą następnie udostępnia dostawcom internetu, a ci mają obowiązek je zablokować. To polski sposób na walkę z nielegalnym hazardem w sieci.

1xbet dostępny wszędzie, ale nie w Polsce

1xBET to bukmacher, który główną siedzibę ma w Rosji, ale działa praktycznie na całym świecie. Ma bardzo szeroką  i nowoczesną ofertę zawierającą zakłady sportowe i różnego rodzaju gry. Jeszcze niedawno był jednym z najchętniej wybieranych bukmacherów online w Polsce, jednak po wejściu w życie ustawy hazardowej w 2017 r. nie uzyskał odpowiedniej licencji i jest nielegalny. Zarówno w wersji internetowej, jak i stacjonarnej. Za skorzystanie z jego usług grożą wysokie kary finansowe.

Ciekawa oferta bukmachera

1xBET ma bardzo atrakcyjną ofertę. Zakłady pojedyncze, systemowe, akumulatorowe i łańcuchowe, codziennie tak zwane ”Mecze dnia”, aktualne wydarzenia, wysokie kursy. To idealne miejsce nie tylko dla fanów piłki nożnej, ale też innych dyscyplin.  A wszystko to nie tylko w komputerze, ale też mobilnie, na przykład przez telefon czy tablet.

Ale to  nie koniec zaskakiwania: 1xBET udostępnia swoim graczom innowacyjną przeglądarkę internetową, uzupełnioną o funkcje bukmacherskie.To całkowita nowość na hazardowym rynku.

Czy 1xBET wróci do Polski?

Tego nie wiadomo. Wielu międzynarodowych operatorów zakładów bukmacherskich świadomie wycofało się z polskiego rynku i nie chcą na niego wrócić przy obowiązujących przepisach. Stracili tylko gracze, którzy mają do wyboru bardzo ograniczoną ofertę. Ten los podzielił między innymi 1xBET.

Póki co 1xbet jest w Polsce nielegalny i nie można u niego grać. Lepiej obstawiać u Polskich legalnych bukmacherów online takich jak STS, którzy posiadają zezwolenie na działalność w Polsce.

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button