Co wpływa na twoją wygraną z zakładów sportowych?

Gry losowe mają to do siebie, że tak naprawdę nigdy nie wiemy, ile jesteśmy w stanie wygrać (albo przegrać). Ten aspekt niepewności zawsze przyciąga masy osób, – które przeceniając swoje szanse obstawiają zakłady, a następne w większości przypadków tracą swoje środki. A ile pieniędzy można więc zarobić na zakładach bukmacherskich?

Co wpływa na twoją wygraną z zakładów sportowych?

Jakie czynniki są ważne?

Przede wszystkim na początek musimy myśleć o odgórnym limicie na wygraną, na przykład – dla nowych graczy, wysokość wygranej może wynieść maksymalnie nawet kilka tysięcy złotych. Najwyższe wygrane na zakładach bukmacherskich występowały oczywiście na tak zwanych zakładach (kuponach) akumulowanych. Zakłady akumulowane popularne są ze względu na to, że istnieje dość niewielka szansa na wygraną, przez co kurs bazowy jest bardzo wysoki. Co to jest kurs? – Cierpliwości, opowiemy wam o tym już za niedługo. Ale wracając do tematu. Szansa na wygraną z takiego zakładu – jak już wspominaliśmy – jest bardzo mała. W historii znane są jednak przypadki wygranych kursów tak wysokich jak 104,919. Przy niewielkiej inwestycji – szczęśliwcy przy tym kursie, zarobili naprawdę sporą ilość pieniędzy. Wysokość wygranej jest jednak uzależniona od wielu zmiennych. Nikt nie liczy na szczęśliwe, jednorazowe typy.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Kurs i marża – to musisz wiedzieć!

Kurs – to łopatologicznie rzecz biorąc – oznacza prawdopodobieństwo, z jaką bukmacher uważa że dane wydarzenie sportowe (bądź i niesportowe) się zdarzy. Im niższy kurs – tym według bukmachera – większa szansa na to, że to się zdarzy. Im niższy kurs – tym bukmacher sądzi, że to się nie wydarzy.

Marża bukmacherska – jest to procent od danego zakładu, jaki bukmacher bierze dla siebie. Nie sądziliście chyba, że bukmacherzy będą oferować wam zakłady za darmo, czyż nie? Ale oprócz tego – ważne jest to, aby nie wybierać bukmacherów z wysoką marżą i poświęcić kilka chwil na znalezienie takiego, który ma tą marżę jak najniższą. Pamiętaj również, że najlepsi, legalni bukmacherzy w Polsce oferują swoim użytkownikom zupełnie zgodną z prawem grę bez podatku. Wygląda to mniej więcej w taki sposób, że po spełnieniu konkretnych warunków, dostajemy 12% w formie dodatku, tak aby w ogóle nie odczuć podatku na rzecz państwa. Naturalnie jest to ,,nudne i nikomu nie potrzebne” – ale warto o tym wspomnieć, z racji tego że legalni bukmacherzy odprowadzają ten podatek za nas, ale są też i firmy, które tego nie robią.

Nielegalni bukmacherzy

Nielegalne firmy bukmacherskie, które operują w ,,Polskim” internecie, mimo braku licencji Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi – nic sobie nie robią z podatków. Potencjalnie wygrana u takich bukmacherów jest wyższa, ale musimy pamiętać o tym, że w takim wypadku ryzykujemy wysoką karę finansową – a być może nawet i wyrok pozbawienia wolności.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button