Co warto wiedzieć o zakładach na tenisa? – Poradnik

Zakłady na tenisa to często pierwszy wybór dla wielu graczy zakładów bukmacherskich, z racji tego że teoretycznie łatwo jest je obstawiać. Mimo wszystko warto jest dowiedzieć się kilku rzeczy przed tym, jak zaczniesz obstawiać zakłady na tenisa!

Co warto wiedzieć o zakładach na tenisa? – Poradnik

Co warto jest obstawiać w przypadku tenisa?

Chociaż bukmacherzy dobrze przykładają się do przygotowania najważniejszych meczów i trudno tu znaleźć przewagę, to mniej ważne mecze, są rzeczywiście dobrym wyborem wyborem dla graczy, którzy poważnie traktują tenis i oglądają wiele spotkań. Na szczęście nie jest dziś trudno znaleźć relacje telewizyjne nawet z najbardziej niszowych meczów tenisa, a pomocne mogą być również poradniki bukmacherskie, które mogą zawierać istotne informacje o poszczególnych meczach.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Inną rzeczą jest mnogość opcji oferowanych przez bukmacherów, które zwykle są prawie takie same, jak to, co możemy obserwować przy tenisie. W końcu gracz może nie tylko zdecydować, kto wygra w danym meczu na podstawie swoich zwykłych zakładów dwukierunkowych, ale może również dokonać handicapu na mecz, zwłaszcza gdy jeden gracz wyraźnie pokonuje drugiego przeciwnika w określonych meczach.

Należy dodać tutaj, że legalni bukmacherzy oferują coraz więcej zakładów na żywo w przypadku tenisa. Na początku liczba dodatkowych zakładów może być zbyt duża, ale przed obstawieniem ich warto jest przeczytać, jak uzyskać najlepszy zakład na tenisa. Znalezienie najlepszego wyboru wśród bukmacherów jest w końcu możliwością na ogranie bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak obstawiać tenis?

Wielu graczy naturalnie ma ochotę obstawiać tylko spotkania w których rywalizują najlepsi zawodnicy, co do tego nie mamy wątpliwości. Jednak obstawianie meczu tenisowego to nie tylko podążanie za najlepszym graczem, ale także znajdowanie słabych punktów w zakładach od legalnego bukmachera. Dlatego zakłady na tenis cieszą się dużą popularnością, w tym przypadku coraz więcej graczy decyduje się obstawiać na największe nazwiska, ale mimo wszystko lepiej jest obstawiać zawody mniej znanych zawodników, jeśli mamy ochotę wygrywać. Naturalnie jak przed chwilą wspominaliśmy, jeśli chcesz wygrywać, musisz wiedzieć więcej od buka.

Warto zwrócić uwagę na harmonogram rozgrywek – kiedy zwykle odbywają się lepsze mecze kwalifikacyjne. Dlatego należy wziąć pod uwagę możliwość, że niektórzy gracze skupią się na kwalifikacjach do ważniejszych zawodów i mogą traktować główne wydarzenie jako coś co tylko muszą ,,odklepać”.

Pamiętaj również aby najlepiej podzielić swoje kupony na kilka mniejszych typów, ponieważ w ten sposób będzie ci o wiele łatwiej wejść z przynajmniej jednym zakładem, aniżeli w przypadku gdy postawisz jeden duży zakład i po prostu stracisz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button