Co to są surebety?

Typowanie meczów w zakładach bukmacherskich jest powszechnie łączone z ryzykiem. Rola gracza kończy się bowiem w momencie postawienia kuponu, a reszta zależy już od wydarzeń boiskowych. Istnieje jednak sposób, który przynosi regularne zyski niezależnie od wyników, jakimi zakończą się obstawione przez nas spotkania. Tym sposobem są surebety.

surebety co to jest
Czym są surebety w zakładach bukmacherskich online?

Co to są surebety w zakładach sportowych?

Zgodnie z tłumaczeniem na język polski, są to pewne, oczywiste zakłady, które zawsze dadzą nam wygraną. Ich istota polega na wytypowaniu danego zdarzenia, z uwzględnieniem jego wszystkich możliwych opcji (np. w piłce nożnej – zwycięstwo gospodarzy, remis, wygrana gości). Co ważne, musi się to odbyć w przynajmniej dwóch firmach bukmacherskich, ponieważ całe założenie bazuje na różnicy wystawianych przez nie kursów.  Jeżeli nie wiesz jakiego bukmachera wybrać to kieruj się opiniami graczy, ważne żeby to był legalny w Polsce bukmacher.

Aby taka gra przynosiła realne zyski, należy posiadać konta u wielu bukmacherów. Wymagane jest także posiadanie na nich odpowiedniej ilości gotówki. Przyjmuje się, że do rozpoczęcia przygody z surebetami, potrzebna będzie łącznie kwota rzędu kilku tysięcy złotych. To pozwoli na swobodne wykorzystywanie różnic w kursach i zarabianie na nich.

sts darmowy bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak wyglądają surebety w praktyce?

Jedno postawione w ten sposób wydarzenie sportowe, przynosi najczęściej od jednego do kilku procent zysku. Przykładowo, jeśli jeden bukmacher wystawił w meczu koszykówki (dwudrogowo) kurs 2.10 na zespół A, a inny wystawił 2.10 na zespół B, to jest to surebet. Wystarczy wtedy zawrzeć przeciwstawne zakłady w obu firmach, o takiej samej stawce. Jeden z nich przegramy, ale wygrana z drugiego pokryje obie stawki i przyniesie dodatkowo kilkuprocentowy zysk. 

„Obecnie znaleźć surebety jest bardzo trudno, szczególnie u legalnych bukmacherów, którzy muszą płacić wysokie podatki w Polsce” – opinia gracza zakładów sportowych

Czasami sytuacja nie jest jednak aż tak klarowna i bukmacherzy upatrują faworyta w tej samej drużynie. Różni się jedynie prawdopodobieństwo danego wyniku, wyrażone w kursach. W takiej sytuacji należy wyszukać firmę, która wystawiła najwyższy z nich na zdarzenie A i drugą, która oferuje najwyższy na zdarzenie B. Poprzez odpowiedni dobór stawek, również w takiej sytuacji można liczyć na pewną wygraną.

Surebety są dobrym sposobem na osiąganie regularnego, bezpiecznego zysku. W praktyce nie wiążą się z żadnym ryzykiem, ale wymagają od grającego dużego wkładu finansowego, posiadania wielu kont i wyszukiwania odpowiednich zdarzeń.

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button