Ciekawe alternatywy dla typowania piłki nożnej – bukmacher Betfan

Warto podkreślić, że firma bukmacherska Betfan jest wyjątkowo uniwersalna. To istotne. Jest to bowiem nie tylko legalny podmiot hazardowy operujący na co dzień w 100% zgodnie z polskimi przepisami. Dodatkowo firma bukmacherska Betfan zapewnia wiele opcji pod kątem typowania. Inwestować można zatem nie tylko w spotkania piłkarskie itp. Jakie są inne alternatywy? W co jeszcze można grać będąc Klientem tego podmiotu hazardowego?

Skoki narciarskie

Futbol to zdecydowanie sport numer jeden. Jest on najpopularniejszy i zarazem najchętniej oglądany przez kibiców. To przekłada się na zakłady bukmacherskie. Na spotkania piłkarskie jest bowiem puszczanych najwięcej kuponów solo oraz akumulowanych. W Betfan możesz jednak grać nie tylko wydarzenia futbolowe. Do dyspozycji masz np. skoki narciarskie. Na tej dyscyplinie także można osiągać satysfakcjonujące wyniki. Wielu ekspertów twierdzi, że jest to sport stosunkowo prosty do typowania. Na stronie https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie możesz sobie sprawdzić, co aktualnie jest do gry. Warto zaś wiedzieć, że w Pucharze Świata skacze około kilkudziesięciu najlepszych zawodników z całego globu. Nie da się ukryć, że jest o wiele łatwiej (i szybciej) znaleźć informacje na ich temat. Można śmiało stwierdzić, że w samej tylko np. PKO Ekstraklasie jest zdecydowanie więcej zawodników. Nie jest to zatem dyscyplina dość czasochłonna pod kątem obstawiania wyników. W ofercie firmy bukmacherskiej Betfan znajdują się np. zakłady podstawowe oraz dodatkowe. Możesz grać np. na triumfatora zawodów, typować skoczków do TOP3, czy obstawiać pary h2h itd.

Tenis ziemny

To kolejna bardzo popularna dyscyplina. Dlaczego ludzie namiętnie obstawiają tenis ziemny w Betfan? Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy przygotowuje regularnie hojną ofertę na ten sport. Możesz zatem grać nie tylko wydarzenia zaliczane do Wielkiego Szlema, ale także o wiele mniej prestiżowe turnieje. Do wyboru są zakłady na triumfatorów oraz na poszczególne mecze. W tym drugim wariancie masz sposobność obstawiać, kto wygra, ile będzie setów, czy dany zawodnik zwycięży biorąc pod uwagę różne handicapy itp. Tenis ziemny ma tę przewagę nad futbolem, że w ramach tej dyscypliny nie ma rezultatów remisowych. Spotkanie może zakończyć się albo triumfem zawodnika gospodarzy albo gości (1 lub 2). Nie ma innej możliwości. A to sprawia, że typowanie meczów tenisowych jest dla wielu osób o wiele łatwiejsze. Nie da się ukryć, że wpływ na popularność tego sportu ma osoba Igi Świątek, która osiąga coraz to większe sukcesy na arenie międzynarodowej.

Wydarzenia rozrywkowe

Na tej płaszczyźnie firma bukmacherska Betfan nie ma sobie równych w całej branży. W końcu żaden inny podmiot hazardowy nie oferuje aż tak wielu wydarzeń. Możesz np. obstawiać eventy filmowe. Już niedługo ceremonia rozdania Oscarów. Interesujesz się tym działem? Jeśli tak, to w Betfan możesz obstawiać przeróżne zakłady. Ogólnie ta opcja jest bardzo rozbudowana. Obecnie możesz obstawiać blisko 100 rozmaitych zakładów rozrywkowych.

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button