Bukmacher STS to najlepsze zakłady w Polsce?

Firm bukmacherskich nie brakuje w Polsce. Jest ich coraz więcej i jest to reakcja na rosnące zapotrzebowanie, ponieważ coraz więcej fanów sportu chce spróbować swoich sił w zakładach sportowych i zyskać na wygranych kuponach. Jednym z wartym uwagi bukmacherów jest firma bukmacherska STS, która już od wielu lat obsługuje zakłady w Polsce. Czym się wyróżnia? Co oferuje swoim użytkownikom?

bukmacher sts
Legalny bukmacher STS – recenzja, opinie i promocje

Oferta zakładów bukmacherskich STS

Firma bukmacherska STS (Star Typ Sport) prosperuje od 1997 roku i stała się jedną z największych w kraju. Serwis internetowy oraz 450 punktów stacjonarnych na terenie całej Polski zrzesza aż 200 tysięcy klientów. STS jest też sponsorem strategicznym między innymi klubu Lech Poznań. STS oferuje swoim klientom szeroką ofertę zakładów, nie tylko tych tradycyjnych.

Możliwe jest również granie w zakłady na żywo, czyli LIVE. Obstawia się wtedy nie tylko wynik meczu, ale również liczbę zdobytych punktów, konkretny wynik czy też liczbę setów/gemów w zależności od dyscypliny. Zakłady na żywo charakteryzują się dużą dynamiką, ponieważ kursy zmieniają się pod wpływem przebiegu wydarzenia. Bukmacher STS ma także bardzo rozbudowane statystyki do każdego wydarzenia, co zainteresuje niejednego fana sportu.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Firma bukmacherska STS przygotowała również ofertę zakładów dotyczących gier komputerowych. Teraz fani e-sportu mogą obstawiać zakłady interesujących ich rozgrywek w świecie wirtualnym.

Promocje i darmowe bonusy w STS

Legalny bukmacher STS, mimo że jest to jedna z najdłużej działających firm na rynku, również zabiega o nowych klientów. Dlatego przygotowała bonus na start dla nowych użytkowników. Polega on na podwojeniu pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota to 500 zł i jest to dobra promocja na początek, żeby lepiej wdrożyć się w świat zakładów. Oprócz tego w STS dostępny jest bonus bez depozytu, który możliwy jest do odbioru po wpisaniu kodu promocyjnego: BETONLINE

„STS to jeden z niewielu bukmacherów, którzy mają solidne i ciekawe promocje bukmacherskie dla swoich klientów. Warto posiadać tam konto chociażby ze względu właśnie na te bonusy.” – typer z forum betonline.net.pl

Ponadto STS zdecydowała nagradzać najaktywniejszych graczy. W każdy poniedziałek zostaje nagrodzonych 300 osób, które wykonały w poprzedzającym tygodniu największy obrót. Bukmacher STS wprowadził także program poleceń – można zyskać 50 zł za zaproszenie znajomego do założenia konta w serwisie.

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button