Bukmacher Fortuna został Mecenasem Polskiego Sportu

Na początku stycznia odbyła się kolejna już gala Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca roku. W tym roku po raz pierwszy najpopularniejszy legalny bukmacher w Polsce Fortuna została uhonorowana tytułem Mecenasa Polskiego Sportu.

mecenas fortuna
Fortuna z nagrodą Mecenasa Polskiego Sportu 2018

Bukmacher Fortuna liderem angażującym sport

Bukmacher Fortuna już od lat uczestniczy i angażuje się w rozwój sportu, sponsoruje wiele imprez sportowych, a także kluby Ekstraklasy, w tym Mistrza Polski Legie Warszawa.

„Jestem dumny że wkład Fortuny w rozwój polskiego sportu został zauważony i doceniony w roku, który zwieńczony był wieloma sukcesami naszych reprezentantów. Dziękuję bardzo pracownikom Fortuny, którzy zawsze profesjonalnie podchodzą do zadań związanych z realizacją naszej sponsoringowej strategii. To dla nas ogromny honor, że możemy wspierać najbardziej popularne i lubiane przez Polaków dyscypliny, drużyny czy rozgrywki, dlatego słowa podziękowania należą się również wszystkim naszym partnerom, widzącym w nas solidnego i godnego zaufania sponsora. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do naszej działalności sponsoringowej. Już teraz mogę zapowiedzieć, że w 2019 roku będziemy w podobnym stopniu aktywni i podpiszemy kilka ciekawych umów” – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie

Rok 2018 był dla Fortuny bardzo aktywny, jeśli chodzi o działania sponsoringowe. W lipcu bukmacher został sponsorem tytularnym rozgrywek pierwszej ligi, w której występują m.in. Raków Częstochowa, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Wigry Suwałki i GKS Katowice, również wspierane przez firmę.

W listopadzie, jako pierwszy legalnie działający na rynku bukmacher Fortuna zaangażowała się w sponsoring polskich skoków narciarskich. Na mocy podpisanej z Polskim Związkiem Narciarskim umowy firma została oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich.

Fortuna zauważyła również stale rosnącą popularność esportu i w marcu 2018 roku została partnerem AGO Esports, czołowej polskiej drużyny Counter Strike Global Offensive. Niezmiennie od 2014 roku bukmacher wspiera również mistrza Polski – warszawską Legię, a od 2017 roku beniaminka piłkarskiej Ekstraklasy – Miedź Legnica

Bukmacher

Promocje i bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Bukmacherzy online.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button