Błędy graczy – czego nie warto robić na zakładach bukmacherskich?

Każdy popełnia jakieś błędy – ale większość graczy nie zdaje sobie sprawy z tego, że niektóre, drobne błędy sprawiają, że wielka wygrana przechodzi im koło nosa. Co więc warto jest zrobić – a czego nie robić, jeśli chcesz wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Błędy graczy – czego nie warto robić na zakładach bukmacherskich?

,,Eksperci” bez pojęcia

Słuchanie ludzi, którzy nazywają siebie „ekspertami” – mimo tego, że nie mają dosłownie żadnej reputacji jest błedęm. Pamiętaj, że nie każdy, kto wygra 5 zakładów i rozpocznie instruowanie innych jak grać – nie jest ekspertem. Najlepszym sposobem na znalezienie informacji na temat tego, jak możesz obstawiać, jest oczywiście czytanie poradników, bądź też rejestracja na jakimś forum bukmacherskim, z dobrą renomą. Tylko w ten sposób możesz być prawie pewny, że informacje które znalazłeś są dobre.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Nie polegaj na swojej intuicji!

Granie u bukmachera nie jest dla nas, jeśli w tej kwestii całkowicie ufamy naszej intuicji. Oczywiście czasami warto jej posłuchać, ale istnieje wiele bardziej efektywnych sposobów na to, aby ograć bukmachera i jednocześnie na niej nie polegać. Dlatego najlepiej jest korzystać ze statystyk, a przede wszystkim postaraj się oglądać powtórki z meczów lub spotkań sportowych wybranej przez ciebie drużyny. W ten sposób będziesz mógł dostrzec pewne schematy, z których korzysta dany zespół – to na pewno przyniesie lepsze efekty podczas przygotowywania przez ciebie analizy bukmacherskiej.

Wyciągaj wnioski!

Jedną z najważniejszych cech dobrych graczy jest to, że potrafią szybko uczyć się na porażkach, ale także zwracają uwagę na to, jakie błędy popełniają inni. Pamiętaj też, że nie wszystko jest przewidywalne, a szczęście w sporcie może czasami przechylić równowagę na którąkolwiek stronę. W niektórych przypadkach, ponieważ zakład wydaje się niepewny, lepiej po prostu z niego zrezygnować. Generalnie lepiej jest nie zagrać, jeśli nie analizowałeś wcześniej danej rozgrywki, aniżeli postawić nierozsądny, źle przemyślany zakład i go po prostu przegrać.

Nie ryzykuj zbyt wiele!

Każdy doświadczony gracz wie, jak kontrolować ryzyko. W dłuższej perspektywie strategia ta przyniesie więcej korzyści. Szybkość, z jaką zakład jest dostarczany na określone spotkanie, nie odzwierciedla podejmowanego ryzyka. Co więcej, niskie szanse mogą skutecznie zmylić graczy i dać ludziom błędne poczucie, że dany typ jest pewny. Kursy są miarą naszego potencjalnego zysku, nic więcej. Nie należy ich przesadnie wyjaśniać, ani też umieszczać ich nad własną analizą – dlatego też zdecydowanie lepiej jest nie sugerować się swoimi emocjami i spokojnie poczekać na rozwój danej sytuacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ustal sobie kwotę, za jaką będziesz obstawiał co miesiąc

Pominięcie tego kroku zwykle zwiastuje uzależnienie się od zakładów bukmacherskich – co może spowodować, że stracimy wszystko, co posiadamy. Naturalnie nie jest to wcale przyjemne, dlatego też zdecydowanie lepiej jest ustalić pewien limit środków, które wydajemy miesięcznie na zakłady bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button