5 porad dla początkujących typerów

Początkujący gracze zakładów bukmacherskich często mają pod górkę, ze względu na to iż typowanie wyników sportowych nie jest łatwym zadaniem, nie mówiąc już o tym, że aby odpowiednio się do tego przygotować, potrzeba kilku rzeczy, o których nie każdy początkujący wie. Jakich jest pięć najlepszych porad dla początkujących typerów?

5 porad dla początkujących typerów

1 Wybierz legalnego bukmachera!

Bez wyboru odpowiedniego, legalnego bukmachera raczej z typowaniem zakładów bukmacherskich nie ruszymy, z racji tego iż po prostu nie będziemy mieli kogoś, kto nam te zakłady przyjmie, czyż nie? Naturalnie możemy założyć się z naszymi znajomymi, w końcu to jest też (podobno) ciekawa opcja, lecz nie każdy ma kolegów, którzy lubią zakładać się na prawdziwe pieniądze, czyż nie? Dlatego też wybór odpowiedniej, legalnej firmy bukmacherskiej powinno być dla nas priorytetem, a jeszcze lepiej kiedy będziemy w stanie dobrać oprócz naszego głównego wyboru, kilku dodatkowych bukmacherów, z racji tego iż wtedy będziemy w stanie otrzymać ….

2 Bonus bukmacherski

Otóż to, darmowe promocje bukmacherskie to to, co każdy początkujący typer lubi, czyż nie? Bukmacher naszego ,,pierwszego wyboru” prawdopodobnie będzie miał dla nas ciekawy bonus bukmacherski, lecz jak już wcześniej wspominałem, warto mieć również wybranych kilku dodatkowych bukmacherów, z racji tego iż jeśli zarejestrujemy konta również u nich, to będziemy w stanie otrzymać kilka razy więcej dodatkowych promocji dla początkujących typerów, nie mówiąc już o tym, że poszerzy nam to również i możliwości typowania, z racji tego że niekoniecznie nasz pierwszy wybór będzie miał te wszystkie dyscypliny sportowe, które byśmy chcieli obstawiać, czyż nie?

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

3 Doświadczenie sportowe

Odpowiednie doświadczenie to klucz do tego, aby wygrywać z bukmacherem na zakładach bukmacherskich, ponieważ bez tego nie będziemy w stanie trafnie wytypować odpowiednich wyników na daną dyscyplinę sportową. Najlepszym sposobem na to, aby zdobyć takowe doświadczenie, jest uprawianie danej dyscypliny sportowej, ale wiadomo że nie każdy ma ,,ochotę” – dlatego też oglądanie wybranych sportów może okazać się dla nas odpowiednie do trafnego typowania zakładów bukmacherskich.

4 Obstawiaj zakłady pojedyncze!

Obstawianie zakładów ,,solo” to najlepsze, co może zrobić każdy początkujący typer, z racji tego iż szansa na wygranie takowych zakładów jest praktycznie największa, z tego powodu że prawdopodobieństwo wygranej to (w zależności od rodzajów kuponów bukmacherskich) od 33% aż do 50%, więc mamy szansę jeden na trzy, bądź jedną na dwie na to, że nasz typ będzie udany. Jeśli chodzi o zakłady akumulowane, to wiadomo iż wygrana będzie większa, lecz szansa na to, iż wygramy na tych zakładach jest jak wygranie przysłowiowej ,,dychy” w totolotku.

5 Korzystaj z wiedzy z forum bukmacherskiego o dobrej reputacji

Wiedza, którą możemy znaleźć na forach bukmacherskich to naprawdę świetna rzecz, z racji tego iż często będziemy w stanie się dowiedzieć nowych, interesujących rzeczy, dzięki którym, przy odpowiednim podejściu możemy poprawić swoje błędy w typowaniu, bądź jak w naszym przypadku, ustanowić nasz własny, unikalny sposób na obstawianie zakładów bukmacherskich.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Ulubiony bukmacher internetowy Polaków musi graczom oferować atrakcyjne darmowe promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button